Arama sonuçları

1. boccek

Amblem-logo calısması

Sevgili satrol__ bana yorum yaptıgınız ıcın cok tsk ederim... 2 gun oldu hala dıger grafıker arkadaslarımızdan bı yorum yapmıyorlar... yine tskler
  2. boccek

Corel Draw'da bilet seri numarası vermek...

corel de otomatık numara verılmıyor.. quarkXpresle verebilirsin. Quark ise her sayfa basına otomatık numara verıliyor. ama a3 e 30 taneyse 29 u el ile yapılması gerek. ama sayı cok fazla ise ornegın 3000 adet numarayı a4 te 3 lü montaj ise 1001 - 2001 - 3001 son 3 haneyı aynı olacak sekılde ve...
  3. boccek

Bir bakış, bir yorum!!!

çok guzel bı calısma
  4. boccek

Amblem-logo calısması

tsk ederim ama ben sadece yorumunuzu isterim. yanı "bunu begendım / sunu begenmedim" yada "ben olsam soyle yapardım" gibi...
  5. boccek

laptop kapakları

Çok güzel yaw
  6. boccek

Amblem-logo calısması

Resim De Gordugunuz Gibi Numara Verdigim Logo Calismalari Sizden Yorumlarinizi Bekliyorum... İlk Once Kendime Bi Yorum Yapayim... Yeni Acilacak Reklam Ajansi Icin Logo Calismalari (zİrve-guneş) 1. Nolu Benim Favorim 2. Nolu Sanki Restorantlara Veya Denİz Ürünlerİ Gİbİ Oldu 3. Nolu Metallica 4...
  7. boccek

Hangi Vektör Programı?

Kimi Corel kimi Freehand... Adobe illust. mukemmel bir programdır, renk konusunda mukemmel olduğu düsünüyorum.. çalıstığım yerde coğu corel draw kullanmakla geçti.. çoğu grafikerler tabii ki corel draw seçerler çünkü basit :))
  8. boccek

Paintle 7 Ay da cizilen resim ! (5000 Saat)

yok canım paintle yapılmamıstır, bu tip resimler 3D program veya İllustrator programında yapılmıs olmalı
  9. boccek

İlk denemem

01 Aralık 07 tarihinden itibaren grafikerler.org a üye oldum. Denemek için, konu ve yazı yazıyorum. 3 yıldır grafikerim, tasarım konusunda 5 yıl eğitim aldım. Ben de bazı bildiklerimi forumda paylaşacağım. (İnşallahhh, yakında!!!):o
Yukarı Alt