Arama sonuçları

1. J

Satılık Polyprint TEXJET - T-shirt dijital baskı makinası

http://www.btcmarket.com/habergoruntule.asp?bolum=279&katid=51 burda bilgi var ama sahibidaha iyi aciklar heralde fiyat konusun da ozel mesaj beklerim kira olayida cazip :)
  2. J

bu desenden lazim:)

ne gerek vardi zahmete sagollasin
  3. J

bu desenden lazim:)

arkadaslar her formatta olabilir sorun degil :) elinizde varsa bir zahmet yollarmisiniz
  4. J

Tram,İpek ve Baskı aralık birimleri

erkan kaya arkadasim uzun zaman olmus ama sana cevap verilmemis ben yardimci olmaya calisayim sen den mecbur baski makinasinin kafasi kadar renk max isterler arti hic gormedim bir makinada iki ish calishirsin oyle bisey imkansiz degil ama yapilmaz bide revize edilmiş tram, tram aralık sapması...
  5. J

E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

igne agirdimine o nedemek su iki ileri birgeri dikis turune bir aciklama olabilirmi bu konuda ben hazirini gordum ama eosta nasil yapilir ogretirmisiniz :)
  6. J

cerkes desenleri

ben cerkes desenleri ariyorum herhangi bisey ne olursa simdiden tesekkurler herkese paylasmak cok guzel:);)
  7. J

Gemici çipası deseni lazım

@Derya Zer daha lazimsa ben yallaya bilirim
  8. J

Çocuk Desenleri Kataloğu

@Dogus Toprak ARKADASLAR LINK OLMUS:( BENDE DE SHANS YOK :o
  9. J

24,000 Vektörel Clipart (EPS, AI)

The file could not be found. Please check the download link.:(DIYOKI LING OLMUS :(
  10. J

yeni nakış desenleri, örnekleri

arkadasim ben cerkesim bana elinde varsa cerkeslikle ilgili yollarsan sevinirim:)
  11. J

taze taze eos 2 den çıkma 10 000 adet nakış dosyası

arkadashim bu dosyalari yarim yarim yollar misiniz ben birturlu indiremiyorum da hep bir sorun oluyor eger zamet olmazsa http://rapidshare.com/files/147988681/desenler_2008.rar ikiye bolelim:)
  12. J

taze taze eos 2 den çıkma 10 000 adet nakış dosyası

@eşref çağlıyan içinde bana ait olanlarda var olmayanlarda fifti fifti yani, desenler ref formatta, desenleri eos 2 de açarsanız koordinatlarıyla müdahale etmeniz mümkün (sanki kendiniz yapmışınız gibi) eğer eos u olmayanlar varsa (linkini koyarız:D) yok ben almiim diyenlere bu dosyaları...
  13. J

Çiçek nakış desenleri

desenler hos amalink bos:) :p:eek:
  14. J

Full nakış programları

nereye gıttı
  15. J

Makina iğne ve iplik kırıyor

caganozdada problem ola bılır yanı ıgne gırdıgınde temasına 1 ıpın kalın kadar yakın olacak ayarıda cok onemlı
  16. J

Emprime

bu desenler toplu biryerde dursa neguzel derlenir toparlanir 250 var demissiniz nerdeler :)
  17. J

Emprime Desinatörlük hakkında bilgi

hepinize katiliyorum onlarida dusunmek lazim sponsorlariyok reklam yok ne yapsinlar
  18. J

Hazır Emprime psd - cdr dosyaları

17.11.07 tarihinde paylaşım için teşekkürler ama 2. linkin şifresini yannis yazmissiniz bugune kadar nelink verilmish nede sifre ilgilenen kimse yok heralde bu sitede
Yukarı Alt