Arama sonuçları

1. omerfarukciftci

portfolyomdan bazı örnekler

@Süleyman Köklü peki suleyman bey...:) temenniniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum.:p
  2. omerfarukciftci

akıncı asker

manyetik giysi mermileride mıknatıs gibi uzerine çakmesin :) her yonden dusunmek lazım! :D
  3. omerfarukciftci

ben birşey anlamadım :S
  4. omerfarukciftci

bende kibirli bir hal mi gördunuz de boyle bir tavsiyede bulundunuz? anlayamadım.
  5. omerfarukciftci

Sevgili Ömer Yıldız.çalışmalarıma bakmak isteyenler için, yolladıgım mesajın en altında bir link verdim. Oradan detaylı bakabilirsin... .Teşekkürler.
  6. omerfarukciftci

tum dillerde "seni seviyorum" tipgrafik afiş duzenlemesi adobe illustrator, fotograf referans alınarak tamamen vektorel çizim. 38 saat civarı etud suresi... bambo a5 wacoom tablet ile yaklaşık 50 -55 saatte çizildi (piksel) piksel tabanlı çizim... bamboo a5 tablet ile 30 saat civarı...
  7. omerfarukciftci

Cepa Alışveriş Merkezine Logo Ve Amblem

serdar bey portfolyomu inceledikten sonra uygun gorurseniz bana ulaşabilirsiniz portfolyom: http://omerfarukciftci.deviantart.com/gallery/ msn/mail: omerfarukciftci@live.com telefon 05442741685 Ömer Faruk Çiftci
  8. omerfarukciftci

Dükkanim icin mönü....

pelin hanım probleminizi çözebildiniz mi?
  9. omerfarukciftci

freelance iş arayanlar...mutlaka okuyun

selamlar... linklerden portfolyomu gorebilirsiniz ve beğenirseniz iletişime geçebilirsiniz... www.omerfarukciftci.deviantart.com www.omerphotography.deviantart.com msn/mail: omerfarukciftci@live.com telefon 05442741685
  10. omerfarukciftci

Freelance Grafik Tasarım Fiyat Listesi

cok fayalı bir liste ... paylaşım için teşekkür ediyorum.
Yukarı Alt