Arama sonuçları

1. KaRDiYaK_BoY

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

@Hasan Güner Hasana katılıyorum. Çok güzel bir noktaya değindi. 2003 yılında amcamın matbaasında çalışmaya başladım. kalıp-baskı-kağıt-kesim-baskı öncesi vb. İşyerinde aynı zamanda gazete çıkarılıyor. Yeri geldi gazeteyi tasarladım yeri geldi muhabir oldum. yeri geldi baskı yaptım. yeri geldi...
  2. KaRDiYaK_BoY

Harika kurumsal kimlik çalışmaları | mutlaka inceleyiniz

hasan, sen kendini aşmışsın. gerçekten hepsi çok şık duruyor tebrikler..
  3. KaRDiYaK_BoY

Büşra Giritoğlu // Ö.A. çalışmalar 1-2-3

maşallah büşra tatil yaramış demek.. :))) çalışmalar ortama renk katmış eline sağlık. ne yazıkki yaklaşık 1 yıl çevrenizde dolaşamayacam.
  4. KaRDiYaK_BoY

D&P afiş

@alphesibia @Hasan Güner @Selma Akgümüş @Burak Tunahan hepinize teşekkürler.. fotoğrafı nasıl yapacağımı düşündüm. böyle çıktı doğru biraz fazla bulanık olmuş.. hasan, maşallah iyi gelişmişsin. görüşelim senle. az yardımın gerekebilir. sade şık çalışmalardan anlıyorsun gibi geldi.. :)))
  5. KaRDiYaK_BoY

D&P afiş

6. KaRDiYaK_BoY

amonyum_nitrat production Vol.1 (beachlife dergisi)

güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim. yalnız bu "beach life" yazı karakterini yazarsan fena olmazdı :)))
  7. KaRDiYaK_BoY

eh işte..!!

offf o kadar işin arasında gelde bunla uğraş :)) kafan balon olursa böyle bir iş çıkar ortaya :)))
  8. KaRDiYaK_BoY

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması.

@Ahmet ALTUN :)) ahmet yanlış anladın. yani eps olarak falan ekleyebilirmiyiz diye sordun. logo ve isim zaten kullanacam..
  9. KaRDiYaK_BoY

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması.

konu güzel ama grafikerler.orgun logosunu ekleme yapabilirmiyiz :)) en azından tişörtler orjinal bir şekilde bir görüntü sağlayabiliriz.. şimdiden teşekkürler..
  10. KaRDiYaK_BoY

Emirgan Memba Suları..!! 3. Çalışmam

@Dilek Doğrusöz teşekkürler.. herkes sizin igbi düşünmüyor işte... :)
  11. KaRDiYaK_BoY

@Şener CANÖZ @semira :) teşekkürler beyenmenize sevindim. 3 çalışmamdan en şık olanı bu bence...
  12. KaRDiYaK_BoY

Emirgan Memba Suları..!!

@Fairytale teşekkürler... Evet bende sonradan farkına vardım. o yüsden diğer iki çalışmalarımda fonta ağırlık verdim. ve birkaç estetik:)renklerde oynama yapmadım. ortaya daha şık bir çalışma çıktı.
  13. KaRDiYaK_BoY

ve, son olarak yaptığım çalışma Herkese başarılar dilerim... ;)
  14. KaRDiYaK_BoY

Emirgan Memba Suları..!! 2. Çalışmam

Emirgan Memba Suları, 2. Çalışmam :)
  15. KaRDiYaK_BoY

emirgan su logo - tabela /büşra giritoğlu

büşra, yine maşallahın var, :) diğer arkadaşların dediği gibi tabelada arka plana koyduğun efektler logoyu arka planda bırakmış. çalışmalar gayet şık olmuş başka bir kusur bulamamayacak kadar güzel. başarılar dilerim.. ;)
  16. KaRDiYaK_BoY

emirgan 1

Semira, çalışma fena değil ama, biraz daha derli toplu yapsaydın. yani benim gözüme memba suları bir yerde su diyarından kelimesi bir yerde hepsi bir tarafa dağılmış gibi geldi. bide renklerle biraz oynasaydın. ortaya daha güzel bişey çıkardı diye düşünüyorum. başarıları dilerim.;) Fulyam...
  17. KaRDiYaK_BoY

Emirgan Memba Suları..!!

@halim742 @ececlade @Fulyam halim, bi nevi öyle oldu.. Fulyam ve ececlade beyenmenize sevindim. Yalnız, bu yarışmada dikkatimi çeken sadece, yarışmaya katılmak için sonucunda bir ödülmü olması gerek. sayılı kadar yarışmacı var. oysaki ödüllü yarışmalarda ilk haftaada bu kadar...
  18. KaRDiYaK_BoY

Emirgan Memba Suları..!!

:grafikerler:
  19. KaRDiYaK_BoY

100 TL Ödüllü Grafikerler.org Amblem Yarışması

konu güzel ama, ben corel kullanıyorum. bunu cdr formatında veya eps olarak konuya iliştirmeniz gerekir. ai formatı açamıyorum malesef ilgilenirseniz sevinirim.
  20. KaRDiYaK_BoY

Alpay Ekmek Kurumsal -- Kerim ÖKSÜZ

kerim, çok güzel olmuş tebrikler..
Yukarı Alt