Arama sonuçları

1. GÜNEL AYVACI

Jpeg Lerin Önizlemesi

Arkadaşlar Pc formatlanınca klasördeki jpeg lerin önizlemesi olmuyor. Tek tek açmam gerekiyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevineceğim. Hangi resim görüntüleme programı ile bakınca bile olmuyor. Şimdiden teşekkür ediyorum...
  2. GÜNEL AYVACI

Photoshopu ingilizce yapmak istiyorum..

Üstadlardan yardım rica ediyorum :) Photoshop CS6 indirdim, meğer portable mış. Ama Türkçe. Nasıl ingilizce yapılacağını biliyordum ama unuttum. Türkçe olunca hiç bir şeyin yerini bulamıyorum. Üstelik portable olunca nasıl yapılır hiç bilemedim.
  3. GÜNEL AYVACI

Photoshop çok yavaşladı.

Photoshop yavaşladı mı demem gerekiyor bilemiyorum. Tool lar arası geçiş, yeni sayfa açış, hele hele (T) yazı ya geçiş saniyeler sürüyor. Mouse'a bile hakim olamıyorum, istemsiz hareket ediyor. Sonuç: Benim istediğim "Fabrika ayarlarına geri dönmek". Ne yapmam gerek? Açarken...
  4. GÜNEL AYVACI

Türkiye'de internete ne oldu?

Türkiye'de internete ne oldu? Bugün Türkiye'de yaşanan "aşırı yavaş internet" sorununa dair ilk resmi açıklama geldi! Resimlerle: İnternetten nefret ettirenler Gün boyu yavaşlayan internet trafiği yüzünden kullanıcılar Google ana sayfasına dahi zaman zaman giremezken, yaşanan problemle ilgili...
  5. GÜNEL AYVACI

Adrenalin...

Adrenalin, adrenalin anladım da, bu kadarını da aklım almıyor. Nasıl bir duygudur acaba, gerçekten çok merak ediyorum. Cesaret mi, nedir tanımlayadım.
  6. GÜNEL AYVACI

PS de render filtresi

Böyle bir soru soracağım aklıma gelmezdi :) Photoshop CS5 kullanıyorum. Bir kaç gün önce yeni filtreler ekledim. Sonra beğenmediklerimi sildim, o arada ne yaptıysam , şimdi filtre menüsünde "render" ve "video" filtreleri yok olmuş :( Video kullandığım bir filtre değil ama, render çok gerekli...
  7. GÜNEL AYVACI

Extract

Photoshop CS5 kullanıyorum. Önceki versiyonlarda "Filter" menüsünde EXTRACT özelliği vardı, CS5 te bulamıyorum. Ben mi bulamıyorum, gerçekten CS5 te bu özellik yok mu?
  8. GÜNEL AYVACI

Vray Ovveride materyal

Vray Ovveride mtl Işınlar çarptığı yüzeyin rengini alarak yansır. Bu yüzden beyaz kısımlar yansıyan rengi alırlar. Bunun önüne geçmek için” Vray override mtl” kullanabiliriz. Birinci render da GI açık ve standart Vray mtl rengi kırmızı. Beyaz kısım ise kırmızının yansıması ile...
  9. GÜNEL AYVACI

Body Painting

Body painting:)
  10. GÜNEL AYVACI

Foto-montajes

11. GÜNEL AYVACI

Sitemi özledim.

Sevgili "grafikerler.org" ailesi; Aralık ayı boyunca anne ve babaları işleri nedeniyle yurt dışında oldukları için iki torunumla başbaşaydım, çok memnunum, biri İzmirde olduğu için az görüyordum. Memnunum ama, çoook yorulmuş durumdayım ;) İşin ilginç yanı her ikisi de aynı yaşta, 40 gün araları...
  12. GÜNEL AYVACI

1000 Şarkı...

1000 Şarkı... http://www.welkestijl.nl/
  13. GÜNEL AYVACI

Bunları biliyormusunuz

14. GÜNEL AYVACI

Dokunmak...

Harvard Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma Bilim adamlarını da şaşırtan önemli sonuçlar ortaya koymuştur. Ameliyat edilmek üzere bekleyen aynı dertten mustarip iki grup hasta üzerinde çalışma ilginç sonuçlar ortaya koymuştur. Doktorlar ameliyat öncesi ve sonrasında ilk grup hastanın...
  15. GÜNEL AYVACI

Alt tarafı sogan biraz kokar

Bir arkadaşımdan gelen iletiyi, en azından birşeye zararı olmadığı, denemekten bir zarar gelmeyeceği düşüncesiyle sizlere gönderiyorum. Sağlık dileklerimle, Muhtemelen İlaç Kartelleri tarafından yaratılan "Domuz Gribi" enfeksiyonuna karşı yoğun bir "İlaç ve aşı" kampanyasının yürütülmekte ve...
Yukarı Alt