Arama sonuçları

1. D

Adobe Illustrator Video Dersleri-1-

paylasim icin cok tesekkur ederim
  2. D

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

buyuk bir paylasim emegi gecen herkese sonsuz tesekkur ederim
  3. D

EOS.2.egitim vidyosu.iki renkli dekoretif dikis uretme ve daha bir cok sey bu vidyoda

sizlere eos.02. de bir vidyo hazirladim elimden geldigince bu programin kursunu alma imkani olmayanlara umarim faydasi dokunur hayirli olsun..buyrun link http://rapidshare.com/files/214600110/eos_egitim.rar
  4. D

pullu bayan desenleri

teskkurler
  5. D

Eos icin toplam 2600 adet font

@Turan Turk teskkurler arkadasim ama link olmus bir bakarmisin
  6. D

nakış hakkında bilgiler

@Elvan Yıldız ya elvan bey millet nutuk atmasini biliyo ama yarim yamalak bilgi veriyolar adam gibi isin aslini anlatan yok parametre ogretmek bence devede kulak degil sozlerim yanlis anlasilmasin genede bana bir harf ogretenin bin yil kolesi olurum mantigini tasiyan bir insanim ama biraz...
  7. D

nakış hakkında bilgiler

@Emre Akgül arkadasim bayagi bilgili birisine benziyosun bu konuda tesekkurler verdigin bilgiler iicn yanlia san bir sorum olucak accurate ritim editor kullanmayi ogretirmisin mantigi nedir ornegin bir (S) seklinde bir dekoretif dikis yapmak istiyorum bunu nasil yapabilirim resimli yada...
  8. D

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@ali ercan berdan eger yukledigin eos 0.2 versiyonsa stup yani kurulum hatasi var demektir ama dert etme donma yapsada yuklemis sayilir sen donma yaptigi zaman kapat programi bilgisayarim program files dan eos git orda eos exse isaretini masa ustune kisa yol olustur acarken hata verir ama...
  9. D

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@torukojin al bak bunlar senin isini gorur sesli video lu anlatim baslangic icin devamida gelicek http://rapidshare.com/files/218696164/egitim1.avi http://rapidshare.com/files/218696168/egitim2.avi
  10. D

desen pullu tavus kusu

@Elvan Yıldız desenin linki yok kardes resim uzerinden yorum yapiyoz ama arkadas bu yorumlar uzerine desenleride koyucaktir eminim
  11. D

desen pullu tavus kusu

@Erkan Aksoylu guzel bir calisma gercekten eline saglik bende accurate basta olmak uzare nakis programlarinin cogunu bilirim iyi dercede yanliz wilcom decostudio diye bir program cikardi kullanan arkadaslar cok begenmis bende deneme amacli nette gezinirken buldum download yaptim partlarini...
  12. D

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@Memet Akif ulralock dosyasinin icindekileri kopyalayip c program files accurate bin dosyasinin icine yapistir calisir ama eger sirketinin durumu iyise lisansini aldir hem sorunsuz calisiyo hemde yeniliklerinden faydalaniyosun
  13. D

@feride erten cd kurulumunda mutlaka bir hata yapmissindir yoksa butun windowslara uyumludur accurate desenini eos da acmak icin her hangi bir makina formatinda acabilirsin ornek dst zsk paff gibi
  14. D

@torukojin menu derken takildigin yeri sor cevapliyim arkadasim
  15. D

eos 2 de pul problemi.

@birol keskin eos 3 de tek pul yapamazsin ancak nasil yaparsin kendin dikis uretirsin pulpayet acik atlama pulpayet kapali bunu bos bir sayfada yapip kopyalaya bilirsin ama sana eos 2 yada accurate kullanmani tavsiye ederim
Yukarı Alt