Arama sonuçları

1. Superturkishman

Emprime Soru - cevap

@bayram213 magenta cmyk desenlerde genelde baskın cıkar deseni cmyk modunda ayarladıktan sonra tram vermeden önce magenta kanalını CTRL+L ile biraz açıp ondan sonra tram atıp çıkışa verirsen istediğin sonuca ulaşırsın iyi çalışmalar
  2. Superturkishman

Kadına şiddet

çalışmalar basit kalmış lakin mesaj iyi
  3. Superturkishman

Emprime Soru - cevap

@Feyzullah DOGALA psd de çizdiğiniz pathleri file-export -path the illüstratör seçeneklerini izleyerek illüstratöre exportlarsanız pathlerinizin ucları kapanmaz ve corelde o şekilde açabilirsinizi iyi çalışmalar
  4. Superturkishman

Acronis True Image İle ''Formata Son"

paylaşım için teşekkürler abdullah çok emek verip güzel açıklama yapmıssın programın kullanabilirliğide çok iyi
  5. Superturkishman

Emprime Soru - cevap

tram verdiğiniz renk desendeki renklerden ayrı başlı başına bir renk ise gros koymanız ve artı bir kalıp çekmeniz gerekiyor fakat desenin içinde lab bir alana bağlı bir tram ise tramı verdikten sonra diğer lap alana bağlayabilirsiniz tramları iyi çalışmalar
  6. Superturkishman

en iyi yaptığınız yemeğin tarifini yazın

@Bahtınur YILDIZ tek tek pişirince tane tane olur ama biraz uğraştırıcı olur heralde
  7. Superturkishman

Tram Değeri

@Recep Şahin iyi çalışmalar
  8. Superturkishman

Nice Yaşla Emine Şahin (34)

doğum gününüz kutlu olsun hayat boyu başarılar
  9. Superturkishman

Fotomontaja Hazır Vesikalık Erkek Resimleri PSD

paylaşım için teşekkürler abdullah güzel bir paylaşım
  10. Superturkishman

Hayvan besliyor musunuz?

hiçbir hayvanım yok çook eskiden evde bi muhabbet kuşu vardı babam getirmiş gece vardiyası çalışıodum o zamanlar cırıl cırıl beni uyutmayınca açtım kafesi salıverdim
  11. Superturkishman

Emprime Soru - cevap

@pınar sanlı lazerjetlerin asetatlarında her iki tarafada cıkıs alabilirsiniz püskürtmeli yazıcılarda silikonlu (pütürlü) yüzeye yazdırmalısınız yoksa boya kurumaz iyi çalışmalar
  12. Superturkishman

Gelecekten Bisikletler

bir bisiklette hızlı giderken ön freni sıkarsanız takla atarsınız
  13. Superturkishman

FIAT TIPO kullanan var mı?

1996 model normal kadranlı temiz tipo bulabilirsen al güzel araba ama dijital kadranlı tavsiye etmem
  14. Superturkishman

logo nasıl çizilir-2 grafikerler.org logosu (görsel ders 11)

çok açık net ve kolay anlaşılır bir anlatım olmuş emeğinize sağlık teşekkürler
  15. Superturkishman

Emprimeye desinatör alınacaktır.

@ulasatar desinatörün tasarım yönünün kuvvetli olmasını neden istiyorsunuz biraz açıklık getirebilmeniz mümkünmü acaba desinatör müşterinin verdiği doneyi birebir renk ayrımı yapan kişidir tasarım yapmasına gerek yoktur diye düşünüyorum
  16. Superturkishman

corelde hazırlanmış 2009 takvimi

paylaşım için teşekkürler
  17. Superturkishman

Sisteminizdeki En Büyük Açık Kendinizsiniz.

emeğinize sağlık çok yararlı bir paylaşım olmuş
  18. Superturkishman

Emprime Soru - cevap

@seymenkg methot menüsü %50 threshold : lab desenler için pattern dither : sabit bir şekilde simetrik tram vermek için diffussıon dither : kum tramı vermek için bir bakıma kalıptan baskı yaparken pistole yani püskürtme havası yaratmak için kullanılır buda bir tram çeşidir bu menüyü...
  19. Superturkishman

Emprime Soru - cevap

@seymenkg kanalın üzerinde sağ klik yapıp dublicate channel new seçenklerini seçiniz kanalınıza yeni bir sayfa açmış olucaksınız image mod bitmap seçeneklerini takip edip bitmapladıktan sonra farklı kaydet diyip tıf formatını seçerek istediğiniz yere kayıt edebilirsiniz iyi çalışmalar iyi forumlar
Yukarı Alt