Arama sonuçları

1. kevakla

kafa değiştirmek

resime kafayı yapıştırıp boyutunu ayarlıyorum ama yine eski boyutuna geliyor yardımcı olurmusunuz
  2. kevakla

Adalar'dan bir kaç görüntü

harika gidesim geldi ellerine sağlık
  3. kevakla

seçme fonlar

arkadaşım error
  4. kevakla

Stüdyo Düğün Fonları Mükemmel

sadece bir tanesi açıldı diğerleri kırık link ama yinede güzeller paylaşımın için sağol
  5. kevakla

aşk çerçevesi

tmm siz biliyorsunuz ama biz bilmeyenler için nereye nasıl taşıyacaz nerden bulacaz lütfen anlatın mesela indirdim ama nereye çıkartacam yada nerde görecem nasıl kullanacam demi ama
  6. kevakla

Fotograflarınızı yırtın

indirdim ama nasıl yaparım eklersen sevinirim
  7. kevakla

resimlerinizi kolay bir şekilde düzenleyin, şekil verin

ben dediğiniz linkten dosyaları indirip belirtilen yere aldım ama ps yi açtığımda filtre menüsünde dijital mijital diye bir seçenek yok
  8. kevakla

photoshopta resmi netleştirmek

tmm teşekkürler ya sizleri çok seviyorum valla ciddi yim soru sorduğum zaman hemen cevabı geliyor çk sağolun
  9. kevakla

Emprime Desinatörlük hakkında bilgi

konuyu açalı aylar oldu ama ne gelen var nede giden 50 60 kişi bakmış ama bakan var alan yok
  10. kevakla

photoshopta resmi netleştirmek

ben telefonla resim çekiyorum ama ps ye aktardığımda hiç net değil netlik ayarını nerden yapabilirim
  11. kevakla

photoshopta de aydınlatma

tmm teşekkürler
  12. kevakla

photoshopta de aydınlatma

slm ps de bir resmi nasıl aydınlatabilirim resmim akşam üstü çekilmiş koyu renk daha doğrusu mavimsi cvp larınız için tşk
  13. kevakla

opacity

tmm teşekkürler
  14. kevakla

Emprime Desinatörlük hakkında bilgi

arkadaşlar emprime baskı hakkında çok az bilgi var desinatör arkaşlardan ricam anlatımlı dersler eklerlerse çok daha faydalı olur yani öğrenmek isteyenler için. ben sürekli siteyi takip ediyorum ama emprime bilgisi az. desen nasıl çizilir neler yapılır mesela. desinatörlük öğrenmek online...
  15. kevakla

opacity

Her ikisini ayrı dökümanlarda açıp üst üste alıyorum başka nasıl yapılır bilmiyorumki acemiyim sizinde zmanınızı çalıyorum üzgünüm
  16. kevakla

opacity

göremiyorum ps de her iki resmi açıyom üstüste geliyor üstekini tıklayıp değeri düşürüyorum ama olmuyo
  17. kevakla

Birinin yüzüyle oynama ( resimli anlatım )

peki birisini güzelleştirmek istesek nasıl olacak
  18. kevakla

opacity

önce ilgine tşk ben yaptım olmuyor daha doğrusu şöyle ben iki resmi birleştirmek istiyorum misal yanımdakinin yerine başka birini yerleştirecem ama tam oturması için alt resmi görmek için bir yol varmı
  19. kevakla

opacity

slm arkadaşlar ps de iki katmanı üztüste koyduğumuzda katmanları nasıl şeffaf yapabilirim yami alt katmanı nasıl görebilirim yardımcı olabilecek varmi cvp lar için tşkler
  20. kevakla

brus toolda önizlemeleri göremiyorum

slm arkadaşlar ben brus tool u açtığım zaman brusların sadece isimleri yazılı resimleri nasıl grebilirim önce öyleydi bişeylerle aynadım herhalde yardımcı olabilirmisiniz bide yapıştırdığım fırçayı nasıl renklendirebilirim
Yukarı Alt