Arama sonuçları

1. kevakla

kafa değiştirmek

resime kafayı yapıştırıp boyutunu ayarlıyorum ama yine eski boyutuna geliyor yardımcı olurmusunuz
  2. kevakla

photoshopta resmi netleştirmek

ben telefonla resim çekiyorum ama ps ye aktardığımda hiç net değil netlik ayarını nerden yapabilirim
  3. kevakla

photoshopta de aydınlatma

slm ps de bir resmi nasıl aydınlatabilirim resmim akşam üstü çekilmiş koyu renk daha doğrusu mavimsi cvp larınız için tşk
  4. kevakla

Emprime Desinatörlük hakkında bilgi

arkadaşlar emprime baskı hakkında çok az bilgi var desinatör arkaşlardan ricam anlatımlı dersler eklerlerse çok daha faydalı olur yani öğrenmek isteyenler için. ben sürekli siteyi takip ediyorum ama emprime bilgisi az. desen nasıl çizilir neler yapılır mesela. desinatörlük öğrenmek online...
  5. kevakla

opacity

slm arkadaşlar ps de iki katmanı üztüste koyduğumuzda katmanları nasıl şeffaf yapabilirim yami alt katmanı nasıl görebilirim yardımcı olabilecek varmi cvp lar için tşkler
  6. kevakla

brus toolda önizlemeleri göremiyorum

slm arkadaşlar ben brus tool u açtığım zaman brusların sadece isimleri yazılı resimleri nasıl grebilirim önce öyleydi bişeylerle aynadım herhalde yardımcı olabilirmisiniz bide yapıştırdığım fırçayı nasıl renklendirebilirim
  7. kevakla

burush

arkadaşlar bursh yaparken tıkladığım yerde değilde başka yere yapışıyor üstelik birden çok yardımcı olurmusunuz
Yukarı Alt