Arama sonuçları

1. S

Coreldraw sayfaları

Kemal bey sorumu düzeltiyorum : Sorun Sayfa Yapısıyla alakalı, birinci sayfaya verdiğim sayfa ölçüleri 2.sayfanın sayfa ölçülerinide değiştiriyor. Yani, sayfa 1'de verdiğim sayfa ölçüleri sadece sayfa 1'de sınırlı kalsın, bunun bir çözümü var mı arkadaşlar?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  2. S

Coreldraw sayfaları

Kemal abi teşekkür ediyorum, Allah razı olsun, evdeki bilgisayarda deneyecem.
  3. S

Coreldraw sayfaları

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar bazen Corel'de birden fazla sayfaya ihtiyaç duyuyoruz. Benim yaşadığım sıkıntı şu : CorelDAW X5 kullanıyorum. Birinci sayfada yaptığım bir değişiklik ikinci sayfaya yansıyor, Örnek olarak : Birinci sayfada "Ali" yazıyorum, ikinci sayfada da "Ali" yazılıyor, Excel'deki...
  4. S

Corelde çizim

Kemal bey çok teşekkür ediyorum, harika ve pratik bir yöntem, benim merak ettiğim, uygulama yaptığınız obje JPG mi, yoksa vektörel mi?, mıknatıs gibi çizgiler yapışıyor.
  5. S

Resime(Foto) Çerçeve Uyarlamak

Arkadaşlar bilgi için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  6. S

Resime(Foto) Çerçeve Uyarlamak

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar CorelDRAW’da bir resme veya fotoya dekoratif çerçeve uygulamak istiyorum, fotoların ebatları değişken olduğu için, vektörel çerçeveyi fotoya nasıl uygulayabilirim?, çerçeveyi fotoya uyarladığım zaman,çerçevenin yatay-dikey kalınlıkları farklı oluyor, değişiyor...
  7. S

3D ile Yazı Yazma

Sayın Bahtınur, bu yöntem objede yekpare(tek parça) bir görüntü sağlar mı?, resmi parçalayıp, farklı parçaları bir araya getiriyorum, işte o parçaları kaynaştırmak istiyorum, yani renkleri birbirlerinin içine geçirerek yekpare bir görüntü elde etmek istiyorum, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  8. S

3D ile Yazı Yazma

@Seyit Tiken Not : Arkadaşlar yeni konu açamadığım için bunu burada yazmak zorunda kaldım.
  9. S

3D ile Yazı Yazma

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar CorelDRAW X5 programını kullanıyorum. Bazen aynıresimlerin farklı parçalarını bir araya getiriyorum, bu farklı resimparçalarının birleştiği yerde renkleri nasıl birbirinin içine yedirebiliriz, karıştırabiliriz?,yani renkleri birbirinin içine karıştırmak istiyorum...
  10. S

Bu Tür Bir Bir Çalışma Corel' de Nasıl Yapabilirim ?

Bu logonun vektörel olanı internete var, çizmeye ne gerek var? http://www.vektorelcizim.net/marshall-yeni-vektorel-logo
  11. S

3D ile Yazı Yazma

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar 3D hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum, 3D programında bir yazı yazacağım, bunu nasıl vektörel hale getirebilir miyiz?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  12. S

Altın Oran

Şener bey teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  13. S

Altın Oran

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Altın Oranı ben şu şekilde buluyorum, doğru mu-yanlış mı yazarsınız?, genişliği 100 cm olan bir dikdörtgenin kenarını 1.6180339 ile bölüyorum, çıkan sonuç 62.50 cm'dir. Yani genişliği 100 cm olan bir dikdörtgenin yüksekliği 62,50 cm çıkıyor. Yaptığım bu yöntem doğru...
  14. S

Zeytin Dalı

Buyur : http://www.dosya.tc/server4/eGmfRP/ZeytinDal_Vekt_rleri.rar.html
  15. S

Corel draw x3 mü x5 mi x6 mı ??

Erkan beyin tespitleri çok doğru. CorelDRAW daha esnek ve bol kısayollu olan bir program olarak görüyorum.
  16. S

Hangi Font

Arkadaşlar çook teşekkür ediyorum, iş yoğunluğundan unutmuştum, kusura bakmayın, Allah razı olsun.
  17. S

Hangi Font

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar aşağıda görselini gördüğünüz fontun ismi lazım, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  18. S

EPS Formatı

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  19. S

EPS Formatı

Selamün Aleyküm Arkadaşlar şimdiye kadar tasarımlarımı Corel X5 ile yapıp internet üzerinden Dijital Baskıya gönderirken, baskıcının isteği üzerine Corel X12 olarak gönderiyordum, bu şekilde şimdiye kadar sorun yaşamadım, demek istediğim, internet üzerinden baskıya gönderirken EPS formatında...
  20. S

Convert to bitmap Menü Açıklaması

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Yukarı Alt