Arama sonuçları

1. S

Coreldraw sayfaları

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar bazen Corel'de birden fazla sayfaya ihtiyaç duyuyoruz. Benim yaşadığım sıkıntı şu : CorelDAW X5 kullanıyorum. Birinci sayfada yaptığım bir değişiklik ikinci sayfaya yansıyor, Örnek olarak : Birinci sayfada "Ali" yazıyorum, ikinci sayfada da "Ali" yazılıyor, Excel'deki...
  2. S

Resime(Foto) Çerçeve Uyarlamak

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar CorelDRAW’da bir resme veya fotoya dekoratif çerçeve uygulamak istiyorum, fotoların ebatları değişken olduğu için, vektörel çerçeveyi fotoya nasıl uygulayabilirim?, çerçeveyi fotoya uyarladığım zaman,çerçevenin yatay-dikey kalınlıkları farklı oluyor, değişiyor...
  3. S

3D ile Yazı Yazma

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar 3D hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum, 3D programında bir yazı yazacağım, bunu nasıl vektörel hale getirebilir miyiz?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  4. S

Altın Oran

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Altın Oranı ben şu şekilde buluyorum, doğru mu-yanlış mı yazarsınız?, genişliği 100 cm olan bir dikdörtgenin kenarını 1.6180339 ile bölüyorum, çıkan sonuç 62.50 cm'dir. Yani genişliği 100 cm olan bir dikdörtgenin yüksekliği 62,50 cm çıkıyor. Yaptığım bu yöntem doğru...
  5. S

Hangi Font

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar aşağıda görselini gördüğünüz fontun ismi lazım, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
  6. S

EPS Formatı

Selamün Aleyküm Arkadaşlar şimdiye kadar tasarımlarımı Corel X5 ile yapıp internet üzerinden Dijital Baskıya gönderirken, baskıcının isteği üzerine Corel X12 olarak gönderiyordum, bu şekilde şimdiye kadar sorun yaşamadım, demek istediğim, internet üzerinden baskıya gönderirken EPS formatında...
  7. S

Zeytin Dalı

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar aşağıdaki vektörün siyah olan zeytin tanelerini yeşil olması ve zeytinyağı damlasının olmaması gerek, bir türlü beceremedim, yardımlarınızı bekliyorum, Allah razı olsun. Link : http://www.dosya.tc/server23/DuuWB2/ZeytinDal_.rar.html
  8. S

Harfleri Toplu Kaydırma

9. S

İnternet'in Kesilmesi

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar ilginç bir sorunla karşı karşıyayım, sorunu başka yerde olduğunu düşünüyordum, galiba sorunun nerde olduğunu tahmin edebiliyorum. Arkadaşlar Sorun Şu : Ne zaman NTV haber sitesine girsem internetim kesiliyor, bu sık sık olmaya başladı. Kullandığım bilgisayar...
  10. S

Photoshop'ta Arka Fon Rengini Değiştirmek

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar internetten derlediğim resimlerin arka fon rengi siyahtır, bunu beyaz veya dekube yapabilir miyiz?, işlemden sonra CorelDRAW'da açma şansımız var mı?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. http://hotfile.com/dl/131143095/c039...ablar.rar.html
  11. S

Diyalog penceresi

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar Corel Draw x5 programını açarken aşağıda görselini gördüğünüz gibi bir pencere çıkıyor, bu nedir, bilgisayara ne yüklenecek? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  12. S

Mavi Ekran

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar bir-kaç gündür kullandığım bilgisayar Mavi Ekran Hatası veriyor, Mavi Ekran Hatasını verirken aynı anda hoparlörde uğultu sesi çıkıyor, bir-kaç sefer E sürücüsü Biçimlendirdim çünkü açılmıyordu(Biçimlendirmeden sonra açılıyor), muhtemel sebepler ne olabilir?, sorun...
  13. S

Görselin Görüntüsünü Sabitleme

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, görselde de gördüğünüz gibi, çember içine alınan kısmı seçili yaparsak, fontları ve renk efektlerini sabitlemiş olur muyuz?, çünkü, tasarımlarımı internet üzerinden baskıya gönderiyorum ve bazı problemler yaşıyorum, font ve renk kayması gibi. Çember içindeki...
  14. S

Objeye Efekt Vermek

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar aşağıda gördüğünüz objenin iç kısmındaki efektti, Corel Draw'da nasıl verebiliriz?, vereceğiniz yanıtlar için şimdiden teşekkür ediyorum.
  15. S

Logoyu Vektörel Yapmak

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, yüklediğim görselin vektörel hali lazım, internettende bayağı aradım, vektörel olarak bulamadım. İnşallah sitenin kurallarını ihlal etmiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum. https://rapidshare.com/files/459150647/Adalet.cdr
  16. S

Logodaki İsim Değişikliği

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar aşağıdaki linke yüklü logoda isim değişikliği yapılacak, bayağı uğraşmama rağmen bir türlü düzgün yapamadım, yardım edebilirseniz mumnun olurum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Not : GEMLİK ADLİYESİ yerine MAZIDAĞI ADLİYESİ yazılacak. Link ...
  17. S

Objeye Dış Kontur Verme

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Corel Draw x4 kullanıyorum, linkte görselini gördüğünüz objeyi nasıl yapabiliriz?, objeye dış kontur verirken, kırmızı ile siyah arasında boşluk olması gerek, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
  18. S

Yazıyı Üç Boyutlu Yapmak

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, görseli siteye yüklemeye çalıştım bir türlü yükleyemedim, zorunlu olarak linkini veriyorum, aşağıdaki Linkte de gördüğünüz gibi, Corel'de üç boyutlu yazı yazmak istiyorum, görselde görüldüğü gibi, bunu Corel'de yapabilir miyiz?, yardımlarınız için şimdiden teşekkür...
  19. S

Yazıyı Zeminden Ayırma Hissini Verme

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Corel'de yazdığım yazıya gölge hissini vermek, yani objeye, havada durmuş gibi bir efekt vermek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Yukarı Alt