Arama sonuçları

1. A

YARDIM: Acrobat Pro ile FreeHand'de PDF Alma

O MAC için geçerli. PC de PDF yapmak her bakımdan daha keyiflidir. İstediğiniz şekilde müdehale şansı verir PDF arayüzü. Şimdi nasıl yaparız anlatalım. Öncelikle şunları unutmayın *yazılacak alan yazılandan büyük olmalı. Yani A4 bir sayfaya cros, bled vs. atarsanız sayfayı PDF te 220x330 mm...
  2. A

Windows 7 Freehand PDF sorunu

Print setuptan userPrep file ayarı : SLIDES.PRP yapın ok dir.
  3. A

Frutiger font ailesi

teşekkürler
  4. A

1 ayda grafiker yetistirilir garantili

@yamo taşlayın bakalım nolcek...
  5. A

adamın biri papagan almak istemis Satıcı kafeste duran 3 papaganı tanıtıyormus 1. papaganı gostererk corelDraw bilir 1000 liradır fiyatı 2. papaganı gostererk corelDraw, Photoshop bilir 2000 liradır fiyatı 3. papaganı gostererk corelDraw, Photoshop, Freehand bilir 3000 liradır fiyatı Alıcı...
  6. A

1 ayda grafiker

adamın biri papagan almak istemis Satıcı kafeste duran 3 papaganı tanıtıyormus 1. papaganı gostererk corelDraw bilir 1000 liradır fiyatı 2. papaganı gostererk corelDraw, Photoshop bilir 2000 liradır fiyatı 3. papaganı gostererk corelDraw, Photoshop, Freehand bilir 3000 liradır fiyatı Alıcı...
  7. A

@dogan005 Sehir istanbul/Anadolu yakası 1 aylık ders sonucu gercekten kendinizi aşıp evet kolay dediginiz an ilk maasınızın yarısını alırım :D
  8. A

@Arzu ULUIRMAK sebep? 1 ayda sıfırdan demiyorum ki Alt yapıya sahip grafikerler icin gecerli. Ben birikimimi notlarımla aktarırım benim icin 1 ay yeterlidir ondan sonrası kalın kafalı olmaya girer. Ders bolumüne bakarsanız anlarsınız. Anlasılan icerigi okumamıssınız. görüsünüze saygım var...
  9. A

hükümsüzdür...
  10. A

Grafiker eğitimi verilir

hükümsüzdür...
  11. A

Buğday başak (wheat)

teşekkürler elinize sağlık
Yukarı Alt