Arama sonuçları

1. H

Tasarım Aşamasındaki Logo İçin Önerileriniz Lütfen.

Merhaba, Yapmaya Çalıştığım Logo İçin Değerli Önerilerinizi Bekliyorum. Renk, Font Seçimi,Arkaplan, Simge vs. hakkında yapılabilecek her şey için. Teşekkürler.
  2. H

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Emeğinize sağlık Hakan Bey, Bir ders ancak bu kadar sabırla bu kadar detaylı tekrar tekrar anlatılabilir. Allah razı olsun.
  3. H

Göze makyaj ve Göz rengi değiştirme

Teşekkürler dostum
  4. H

PSCS4'de Ateş Efekti

emeğine sağlık teşekkürler
  5. H

Ağaç Kafa Manipülasyon Dersi

emeğine sağlık güzel çalışma
  6. H

Perdemizde Türk Bayrağı Yapalım

Teşekkürler
  7. H

Adobe Photoshop Kısayolları !!!!!

faydalı bilgiler teşekkürler
  8. H

Unsharp Mask nedir?

teşekkürler
  9. H

Bu resme nasıl detay katabilirim

İllustratorda çizdiğim bu resme detay için önerilerinizi bekliyorum. Daha gerçekçi bir görünüm için ne yapmalıyım arkadaşlar.
  10. H

Gözlük Çalışması

Eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar, eksiklerimi gidermeye çalışacağım.
  11. H

Gözlük Çalışması

Haklısın ilk çalışma olduğundan bir sürü eksiği var, bu yönde eksiklerimi görmek için açtım zaten konuyu. Eleştrin için teşekkürler.
  12. H

Gözlük Çalışması

K.Program : İllüstrator Eleştirilerinizi Bekliyorum.
  13. H

'G' Harfinden Logo Yapalım.

Yeni Bir Döküman Açıp Sahnemize 20 pt kalınlığında Elips Tool ile bir daire çizelim. Daha Sonra Type Tool aracımızla harfimiz yazalım. Selection Tool ile harfimiz seçili iken mausla sağ klik yaparak Create Outlens'e tıklayalım. Object -->Path --> Offset Path diyelim. Aşağıdaki...
  14. H

"Popilation" Yeni 1 Çalışma(Etkileyici)

Emeğinize sağlık Hakan bey, Gerçekten çok hoş bir çalışma. Bende diğer arkadaşlr gibi ders olarak anlatımınızı dört gözle bekliyorum. İyi Çalışmalar.
Yukarı Alt