Arama sonuçları

1. D

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Arkadaşlar bana Illustrator ****** script lazım (mac) yada ücretsiz ean 13 ve ean 14 barkod oluşturabileğim bir barkod programıda olabilir. (Mac e kurulacak). En son ********** programını kullanıyordum, lisans sorunundan dolayı kaldırdım 299 $ vermek istemiyorum.
  2. D

Illustrator cs6 Barkod script lazım

Arkadaşlar bana****************** script lazım (mac) yada ücretsiz ean 13 ve ean 14 barkod oluşturabileğim bir barkod programıda olabilir. (Mac e kurulacak). En son****************** programını kullanıyordum, lisans sorunundan dolayı kaldırdım 299 $ vermek istemiyorum.
  3. D

Muhtelif Psd Dosyaları (Arşivlik)

teşekkürler.
  4. D

Kozmetik Görselleri Lazım

Arkadaşlar bana kozmetik tasarımında işime yarayacak resim vektör vs. lazım. forumda kozmetikle alakalı çok konu var ama hepsinin linkleri ölmüş. link yenilermisiniz diye yazdım hepsine ama elinde olan varsa bi zahmet upload edebilir mi??? Fotoğraf, vektör ve özellikle de backroud lazım...
  5. D

Kozmetik Ürünleri

linki yeniler misin???
  6. D

Muhtelif Psd Dosyaları (Arşivlik)

özellikle kozmetik linklerini yeniler misin???
  7. D

Kozmetik HQ PSD - 5 Adet

linki yeniler misin???
  8. D

Çeşitli konularda Vektörler - 4 Set

linki yeniler misin???
  9. D

Peynir resimleri (istek)

çok teşekkür ederim arkadaşlar. grafikerler.org u seviyorum. :)
  10. D

Peynir resimleri (istek)

Arkadaşlar merhaba forumda arama yaptım biraz ama bulamadım. elinde peynir resimleri olan arsa gönderebilir mi? Beyaz, kaşar ne varsa Herkese iyi çalışmalar.
  11. D

Elinde bu fontlar olan var mı???

teşekürler en azından dın i halletliş olduk. Diğerlerini nasıl ulacam ben yaa
  12. D

Elinde bu fontlar olan var mı???

Elinde bu fontlar olan var mı??? Arkadaşlar bi pdf ggeldi illustrator de açmaya kalktığımda font hatası veriyor. Aşağıdaki fontları soruyor. Elinde olan varsa gönderebilir mi acaba ??? The font ATSackersGothic-Light is missing. Affected text will be displayed using a substitute font...
  13. D

LP Bambus Regular font lazım

yok mu elinde bu font olan arkadaşlar yaa :(
  14. D

LP Bambus Regular font lazım

LP Bambus Regular font lazım arkadaşlar elinde olan lütfen göndersin benim için çok önemli!!!
  15. D

avsarreklam

corel yerine illustrator, freehand ve photoshop bilsek olmaz mı??? Anadolu yakasında oturuyorum. 2 Yıllık tecrübem var. ofset ve dijital baskı tecrübem var. web tasarımmından orta düzey anlarım. hamzaemerr@gmail.com
  16. D

Freehandde text alanında cetvel tab kullanımı (videolu anlatım)

rar şifresini yazsan daha iyi olurdu :D
  17. D

Windows 8 geliyor

eee ne de olsa windows en iyisi bu kadar olur işte... bilgisayarımda 2 işletim sistemi var. 1.si mac os x leopard 10.5.8 2.windows 7 win7 yi kuralı 2-3 gün olmasına rağmen ilk kurulduğundaki haliyle şimdiki hali arasında gözle görülür bi yavaşlık farkı var. Kullandığım Mac os x 32 bit işletim...
  18. D

Font istek

Resimdeki fontlar lazım çok acil arkadaşlar ay yazısıyla gerçek lezzet ... yazılarının fontları lazım
  19. D

Font istek

resimdeki fontu bilen va rmı arkadaşlar
Yukarı Alt