Arama sonuçları

1. D

Illustrator cs6 Barkod script lazım

Arkadaşlar bana****************** script lazım (mac) yada ücretsiz ean 13 ve ean 14 barkod oluşturabileğim bir barkod programıda olabilir. (Mac e kurulacak). En son****************** programını kullanıyordum, lisans sorunundan dolayı kaldırdım 299 $ vermek istemiyorum.
  2. D

Kozmetik Görselleri Lazım

Arkadaşlar bana kozmetik tasarımında işime yarayacak resim vektör vs. lazım. forumda kozmetikle alakalı çok konu var ama hepsinin linkleri ölmüş. link yenilermisiniz diye yazdım hepsine ama elinde olan varsa bi zahmet upload edebilir mi??? Fotoğraf, vektör ve özellikle de backroud lazım...
  3. D

Peynir resimleri (istek)

Arkadaşlar merhaba forumda arama yaptım biraz ama bulamadım. elinde peynir resimleri olan arsa gönderebilir mi? Beyaz, kaşar ne varsa Herkese iyi çalışmalar.
  4. D

Elinde bu fontlar olan var mı???

Elinde bu fontlar olan var mı??? Arkadaşlar bi pdf ggeldi illustrator de açmaya kalktığımda font hatası veriyor. Aşağıdaki fontları soruyor. Elinde olan varsa gönderebilir mi acaba ??? The font ATSackersGothic-Light is missing. Affected text will be displayed using a substitute font...
  5. D

LP Bambus Regular font lazım

LP Bambus Regular font lazım arkadaşlar elinde olan lütfen göndersin benim için çok önemli!!!
  6. D

Grafikerim iş arıyorum

Herkese Merhaba İstanbul Aydın Üniversitesi Tasarım ve Basım-Yayımcılık bölümü mezunuyum. 2 Yıl kadar tecrübem var. Ofset ve dijital baskı üzerine çalıştım. Matbaa ve Ajans tecrübem var. Bilgisayar Tecrübesi; Genel bilgisayar bilgimim iyi olduğunu düşünüyorum. Teknik servislik deneyimim var...
  7. D

A'dan Z'ye anlatır mısınız? (Baskıöncesini)

Herkese merhaba... Arkadaşlar aramızda ofset ağırlıklı çalışan arkadaşlara yardımcı olmak için böyle bi konu açmayı uygun buldum. Araç kaplama işinin, tasarım kısmını A'dan Z'ye (fotograf çekiminden vs. başlıyarak baskıya hazır hale gelene kadar yapılan işlemleri anlatabilir misiniz?
Yukarı Alt