Arama sonuçları

1. semira

Günün Şiiri...

Güzel de ben neden görmedim acaba :) neyse tebrikler tekrar sanat güzel şey..
  2. semira

Günün Şiiri...

Şener canöz bence şiirlerinizi yeni bir konu açıp bir başlık altında toplamalısınız zira gayet güzel dizeler dökülmekte kaleminizden. Tebrikler yüreğinize sağlık.
  3. semira

GünaydınLar HoşçakaLLar

çok şükür gün-aydın :) cehaletin kararttığı günlerin olmaması dileğiyle...
  4. semira

3D , Kültürlü Şeysi

ZxxxE korkma bişey olmaz :) doğru yoldasın ;)
  5. semira

3D , Kültürlü Şeysi

Haklısınız tabiki profosyonellaik isteyen teknik bir konu sonuçta; buradan bakınca çok zor gözüken! Tebrik ederim tekrar.
  6. semira

3D , Kültürlü Şeysi

Büyülü bir hikayesi ve çarpıcı bir son sahnesi yok ama yinede güzel :) ellerinize sağlık.
  7. semira

Günün Şiiri...

"Kalbimin doğusunda bir yalan dünya vardı. Okyanusları mavi olmayan. Benim için hayat, Kalbi kalpazanlıktan kırk sene yatmış çıkmış bir adamdı. Geçmişim acıyor şimdi, yalnız benim değil Benim ülkemin geçmişi de acıyor mesela. Bilirdim oysa ilk badem ağaçları çiçek açar baharda. Bilirdim çiçek...
  8. semira

Günün Şiiri...

"Cocuklar dûzyazi olmasin diye anneler var. Anneler nar, çocuklar dağılmasın diye, anneler büyümez ki çocuklar kadar, anneler şiir" Haydar Ergûlen
  9. semira

GünaydınLar HoşçakaLLar

Bu gün ve her gün sanatı ve Sanatçıyı dolu dolu yaşamak dileğiyle günaydın :)
  10. semira

Kürecik ve Keşiş

:) Lütfen rica ederim kendinize haksızlık etmeyiniz. Harika diyorum ha ri ka Noktaa :))
  11. semira

Ebru Sanatı

Çok güzel... verimli ve başarılı bir ders daha olmuş anlaşılan. Ellerinize sağlık :)
  12. semira

Kürecik ve Keşiş

Harika...! Ellerinize yüreğinize sağlık.
  13. semira

...Bıdı Bıdı...

Evet kısaca Z çok iyi fikir kabul et ZxxxE diyecektim ama tamam sorun değil telefon benden akıllı hafızaya aldı bile :)) ZxxxE ZxxxEZxxxE :D
  14. semira

...Bıdı Bıdı...

Şeker daha güzel ama sen bilirsin tabi :) ZxxxE oldumu? ? :)
  15. semira

...Bıdı Bıdı...

Altı üstü bir rumuz değilmi yahu, ismini lütfettinde bizmi yanlış yazdık zexxee :)))
  16. semira

GünaydınLar HoşçakaLLar

çok teşekkür ederim şener canöz
  17. semira

GünaydınLar HoşçakaLLar

teşekkür ederimm zexxee :)
  18. semira

GünaydınLar HoşçakaLLar

teşekkür ederim kemal bey geçecek inşallh :)
  19. semira

GünaydınLar HoşçakaLLar

çok hastayım ama yinede güzel bir gün çünkü kağıt mendilim var burnum yara olmayacak :))) günaydııınnn :)
  20. semira

cemal süreyya

teşekkür ederim kemal bey :)
Yukarı Alt