Arama sonuçları

1. kanakan

Sigortacı logo

Photoshop da hazırladığım bir logo. Değerli Yorumlarınızı bekliyorum. Biraz düzenleme ihtiyacı var. Özellikle hizalama konusunda ancak tamamen bitirmeden yorum almak isteedim.
  2. kanakan

Kitaplı salon

Uzun zamandır siteye çalışma eklemiyordum. Tekrar başlayalım...
  3. kanakan

Sci Fi Arac

Yaptığım çalışmalara hiç yorum gelmemiş ama ben yine de paylaşmaya devam edeyim. Digital Tutors'un bir dersinin uygulamasıdır. 3d max 2010 kullandım....
  4. kanakan

Yine Yeniden

Eski bir çalışmamı tekrar düzenleyerek yeniledim.. Uploaded with ImageShack.us
  5. kanakan

Otel Odası

3d max 2010 vray render ve PS
  6. kanakan

Sayfa Yapısı Yardım

Tarafımdan silinmiştir....
  7. kanakan

Hummer Jeep

Modelleme:3d max 2010 Kaplama:PS CS5 Render: Keyshot Uploaded with ImageShack.us
  8. kanakan

Denizci Genç Odası

Yine bir mobilya firmasının kataloglarından bir mobilyayı çok değiştirmeden modelledim.Resimde fazla boş olan sahneye birşeyler daha yerleştirdim. Sahnede hazır model yoktur.Kaplamaları kendim yaptım ve 3d max 2010 ve Vray kullandım. By kanvekan at 2012-06-07
  9. kanakan

Yeni Şampiyon için Hazırladığım t-shirtler

Yorumlarınız bekliyorum... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  10. kanakan

Sunlıfe

Sunlife Logo Çalışmamın İlki... Bu da ikinci Çalışmam..... Logo çalışmalarını Photoshop'da,fincanıda 3dmax ile yaptım.
Yukarı Alt