Arama sonuçları

1. caylakop

yeni yarışma istiyoruzz

yeni yarışmalar bekliyoruz bu sefer bende dahil olucam :)
  2. caylakop

Araç Çizimleri Vektör 50MB

saolasın satrol
  3. caylakop

Araç Çizimleri Vektör 50MB

bu işe yarar işte :) teşekkürler kardeş ama birinci link ölü onu sana zahmet düzelte biliinmi kardeş :)
  4. caylakop

100 adet eps backgrounds

paylaşımlar için saol cidden işe yarıyacak şeyler var :)
  5. caylakop

Yine ben yine bi araç :)

herkese teşekkür ediyorum saolun
  6. caylakop

müşteri beğendi araç baskıları yapıldı bile :) artık bi dahaki sefere
  7. caylakop

beğenmenize sevindim :)
  8. caylakop

arkadaşlar pek fırsatım olmuyor siteye bişeyler eklemek için ama boş vakit buldukça eklemeye çalışıyorum bu yapmış oldugum tasarım hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim
  9. caylakop

işte grafik pc'si

bunu vestelin kendi sitesinde buldum fiyatıda orda yazıyodu herangi bi araştırmada yapmadım doğrusu ama makine hoşuma gitti
  10. caylakop

işte grafik pc'si

adamlar yapmış işte böle bi makine ile grafik çalışıcaksın :) İşlemci : Intel® Core™ 2 Quad İşlemci QX6850(3.00 GHz. 1.333 MHz. 8MB Cache) İşletim sistemi : Orijinal Windows Vista™ Ultimate İşletim Sistemi Bellek : 8 GB DDR II 800 MHz Sabit disk : 2*750 GB 7200 RPM 16M Cache SATA Güç...
  11. caylakop

selam

aramıza hoşgeldin işalalh bişeler öğretebiliriz :)
  12. caylakop

Bir bakış, bir yorum!!!

çalışmalar süper olmuş tebrik edrim
  13. caylakop

Dikkat !

bi arkadaşımın başına gelen bi olay ve bütün arkadaşları dikkatli olmaları için uyarıyorum insanların milliyetçi duygularını kullanıyorlar 'TERÖRÜ LANETLİYORUZ.HERKESİ BİRLİK OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ' KONULU BİR MAİL GELİRSE SAKİN AÇMAYİN. ÇÜNKÜ İÇİNDE BULUNAN .PPS(POWERPOİNT) SUNUSU OLAN MAİLDE...
  14. caylakop

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

tabiki istanbul :)
  15. caylakop

Next&NextStar logo lazım

arkadaşlar bana biraz acele şekilde Next&NextStar firmasının vektörel logosu lazım olan arkadaşlar msn üzerinden atabilirse sevinirim
  16. caylakop

Foto Manipülasyon Yarışması

sende saol duygujum pek vaktim olmadığı için biraz kötü oldu ama görüşleriniz için saolun
  17. caylakop

dergi reklam cocuk yuvası

eline sağlık güzel olmuş abi
  18. caylakop

Müşterim İçin Yapmış Oldugum Araç Çalışmam

logo aracın arka camında mevcut "ŞEKERKIZ" firma ismi logonon altındaki bant'ta mevcut resim ufak oldugu için pek belli olmuyor kusura bakmayın artık bunu idare edin böle :D
  19. caylakop

Foto Manipülasyon Yarışması

buyrun buda benim çalışmam biraz yogun oldugumdan dolayı sadece katılım olsun diye yaptığım bi çalışma yorumlarınızı bekleyecem :)
Yukarı Alt