Arama sonuçları

1. caylakop

Yine ben yine bi araç :)

arkadaşlar pek fırsatım olmuyor siteye bişeyler eklemek için ama boş vakit buldukça eklemeye çalışıyorum bu yapmış oldugum tasarım hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim
  2. caylakop

işte grafik pc'si

adamlar yapmış işte böle bi makine ile grafik çalışıcaksın :) İşlemci : Intel® Core™ 2 Quad İşlemci QX6850(3.00 GHz. 1.333 MHz. 8MB Cache) İşletim sistemi : Orijinal Windows Vista™ Ultimate İşletim Sistemi Bellek : 8 GB DDR II 800 MHz Sabit disk : 2*750 GB 7200 RPM 16M Cache SATA Güç...
  3. caylakop

Dikkat !

bi arkadaşımın başına gelen bi olay ve bütün arkadaşları dikkatli olmaları için uyarıyorum insanların milliyetçi duygularını kullanıyorlar 'TERÖRÜ LANETLİYORUZ.HERKESİ BİRLİK OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ' KONULU BİR MAİL GELİRSE SAKİN AÇMAYİN. ÇÜNKÜ İÇİNDE BULUNAN .PPS(POWERPOİNT) SUNUSU OLAN MAİLDE...
  4. caylakop

Next&NextStar logo lazım

arkadaşlar bana biraz acele şekilde Next&NextStar firmasının vektörel logosu lazım olan arkadaşlar msn üzerinden atabilirse sevinirim
  5. caylakop

Müşterim İçin Yapmış Oldugum Araç Çalışmam

aslında sadece bi konu açabilmek olsun diye açtığım bi konu bu ama yinede yorumlarınızı bekliyorum
  6. caylakop

Herkese Selam

Merhaba bende aranıza katılmak isterim tabi eğer kabu lederseniz :) Bu forum sitesini kuran arkadaşlarıma teşekkür ediyorum bu şekilde bi topluluğa Türk Tasarımcılarının ihtiyacı vardı...
Yukarı Alt