Arama sonuçları

1. MehmetDk

Radyo Net İnternet sitesi..

Selamlar arkadaşlar.. Yeni bir internet radyosu açtım ve a'dan z'ye internet sitesi dahil herşeyi kendim tasarlamaya çalıştım ve aklıma başka şeyler gelmedi internet sitesine bi göz atıp bana daha canlı, eğlenceli ve güzel fikirler verebilirseniz memnun olurum... İnternet sitesi...
  2. MehmetDk

D&P Burjum // Mehmet Harman

3. MehmetDk

web sayac sitesi ( HIT COUNTER ) sitesi kurumunda tecrübe kisiler araniyor!!

Merhaba, Ben Danimarkalila yönelik bir web sayac ( hit counter ) sitesi yapmak istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum?! :allalla: Örnek site: www.realist.gen.tr Bu konuda tecrübeli bir kisi ariyorum.. Saygilarimla, Mehmet Harman mehmet@mehmet.dk
  4. MehmetDk

Sunlife Resort Hotel / Mehmet Harman / MehmetDK

Sunlife Resort Hotel logosunu fazla allandirmak ve ballandirmak istemedim... Herseyin en güzeli ve orjinali bence sade olmalidir ve umarim begenilir... Saygilarimla Mehmet Harman // MehmetDK DANIMARKA
  5. MehmetDk

Kasap sitesi yapmak istiyorum

Bir kasap'a template ariyorum ... ama nasil yapacagimi bilemiyorum.. Et ürünleri olacak bir kasap sitesi yapmak istiyorum... Bana bu konuda yardim edebilirseniz cok mutlu olurum...
Yukarı Alt