Arama sonuçları

1. grafikrim

Ankara'da İkamet Edenler Bakmadan Geçmeyin

bende ankaradayım arkadaşlar yoğunum ama maille dönerseniz gene katılmak isterim:))
  2. grafikrim

3 Dilek hakkınız var. Buyrun...

Evet Kesinlikle Gölgeyi Yumuşatmalisin.daha Gerçekçi KaLir.zemin Rengi çok Boğmuş çalişmani,RENK KONUSUNDA BİRAZ ÇALIŞMAN GEREK..elindeki Ateş Topunun Işinlarini Yayip Biraz Daha Parlatsan,decupe Yaparken Biraz Daha Hassas çalişsan,yumuşatsan Azicik Mesela Tam Süper Olcakmiş.fikir Güzel.eline...
  3. grafikrim

Türkiye de işkence yok diyenlere ithafen!!! İşkenceler bizi yıldıramaz....

çok yapay,gerçekçilik yakalayamadım hiç..
  4. grafikrim

Sıradan Bir Çalışma

fikir güzel abi..önemli olan akıll edebilmek bişiler yapabilmek için,çalıcan şeyi bilcen bazen dimi ama:P emeğine sağlık;)
  5. grafikrim

Bir manipülasyon

ben çalışmayı çok begendim.karakter seçimi o geçiş filan gerçekten hoşş.fontun adı ne bu arada?
  6. grafikrim

Grafikerler.org Sosyal Gruplar

Bende Bunu Sormuştum Tamda Hemen Ardindan Buldum.iyi Oldu Ankara Nerde Ankara Yokmuu :)
  7. grafikrim

grafik tasarımcılar meslek birliği

ankaradaki üyeler böle bir buluşmaya katılamıycakmı yani ankaradada böle bir düzenleme yapılamazmı.kalkıp istanbula gelmek isterdim tabi ama:(..
  8. grafikrim

250 Aqua Flags icon {png&psd}

harbiden süper şeyler bunlar ama bi sıkıntı var ne hikmetse 2 sini indiriosam geriye kalan 10unu indiremiorum :(
  9. grafikrim

Merhaba ArkadaŞlar

Bende 6 Yildir Bu SektÖrdeyİm Uzun Yillarim AmatÖr GeÇtİ Stajyer Vs Olarak Son Yillarda Yenİ Yenİ Bu Meslege Adapte Oldugumu DÜŞÜnÜorum Daha Daha İyİ Olmak Amacim Bu YÜzden Sİzlerleyİm Zaten Hepİnİz Harkasiniz PaylaŞimlariniz Çok İŞe Yarar Sİtede Öyle.herkese TeŞekkÜr Edİorum
  10. grafikrim

photoshop e-kitap 142 sayfa pdf formatında

Hallettİm Dostum Sonunda Çikardim Dosyayi Harİkasiniz Çok TeŞekkÜrler
  11. grafikrim

photoshop e-kitap 142 sayfa pdf formatında

dosya şifresini girdiğim halde çıkaramadım dosyayı ben nerde hata yapıorum acaba yardımcı olurmusunuz
  12. grafikrim

Rapid den Dosya indirme

arkadaşlar şifreli zip dosyasını indirdim ama açamıorum hata verio şifreyi kont ettim ama dosyayı çıkaramadım ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ama ltfen özelden yazın yazdıgım yeri kaybedebilirimde :( ArkadaŞlar Bİ Sorun Var Olmayan BİŞİler Var Ben Buraya Yenİ Üye Oldum Bİlİosunuzdur Bİ...
Yukarı Alt