Arama sonuçları

1. yakan

HTML mail nasıl gönderilir?

Merhaba grafikerler.org un değerli üyeleri. Konu başlığında da yazdığım gibi hergün onlarcası mail kutumuza düşen resimli mailler hakkında yardıma ihtiyacım var. Bu tarz mailler için herhangi bir program mı var? Varsa ismi ve ücreti nedir? Bu tarz konularda bu işlerle uğraşan arkadaşlardan...
  2. yakan

Resimli Mail Gönderimi

Merhabalar, Bir konuda bilen arkadaşları biraz rahatsız etmek istiyorum. Mail kutumuza banzen resimli mailler geliyo. Ek olarak değil ! Tıklandığı zaman ilgili siteye yada ürünün olduğu sayfaya gidiyo. Bu tarz mailleri hangi programla hazırlanıyo...Bilen arkadaşlardan bu konuda bana yardımcı...
  3. yakan

Yeşim Taşı -1 | Yusuf AKAN

4. yakan

Beach Life Kapak Tasarım-2/Yusuf AKAN

Bu ikinci çalışmam. :)
  5. yakan

Beach Life Kapak çalışması

Bu sitede ilk defa bir yarışmaya katılıyorum.:) Ustaların olduğu sitede yarışmalara katılmak biraz ayıp oluyo ama, kusurumuza bakmasınlar artık :D
  6. yakan

Askeri Psd (jet-Tank)

Ekran Görüntüleri İndirme Linki; http://www.4shared.com/file/123514172/f2111b3b/askeri.html Boyutu; 22.5 MB
  7. yakan

Haydi Bismillah

Bunlar bu sitedeki dersleri yavaş yavaş takip ederek yaptığım çalışmalar.Sadece yansıma ve gölge efektleri yaptım,daha doğrusu yapmaya çalıştım.Bakalım olmuş mu?
  8. yakan

İslami Psd (Hat ile, İlahi ente maksudi ve rıdake matlubi)

Arka planı temizlenmiş psd dökümanı.İsterseniz brush olarak kaydedip kullanın. Boyutu: 185 Kb. İndirme linki: http://www.4shared.com/get/115704114/d0dfa3ea/iemvrm.html Ekran görüntüsü; Peki çalışmada ne yazıyo? Okunuş, aşağıdan yukarıya doğru Arapçası; İlahi Ente MaksudÎ ve Rıdake MatlubÎ...
  9. yakan

Web Developer Toolbar

Bu benim bu forumdaki ilk paylaşımım.Umarım tasarımcı arkadaşlara faydası olur. Web developer toolbar, mozilla firefox un bir eklentisi.Bir çok özelliği içerisinde barındıran web developer toolbar bir siteyle ilgili css kodlarından tutunda resimlerin tüm özellikleri, sitede kullanılan renk...
  10. yakan

Selamun Aleykum

Hepinize selamlar, aranıza yeni katıldım..dersleri ve konuları inceleme fırsatım oldu,baya profosyonellrin anlatımlarına denk geldim.Umarım bizde o seviyelere kadar geliriz bu site sayesinde. Şimdiden bilgisini paylaşmaktan çekinmeyenlere sonsuz teşekkürler.:) YUSUF- İSTANBUL
Yukarı Alt