Arama sonuçları

1. Burak Güzey

Sizce Hangi kutu?

Arkadaşlar SOROBAN diye bir abaküs şekli var belki duymuşsunuzdur. Bu ürün için bir kutu tasarlanacak. Bıçak izini belirledik. İki tasarım arasında kaldık baskı öncesi. Sizlerinde bir yorumunu almak istedim. Kutu haline geldiğinde, duracellerin asılabilen pil kutusu tarzında olacak... Mor...
  2. Burak Güzey

5 Renk Futbol Oyuncağı Kutu Çalışması

Turuncu Zemin 5. renkte verildi, fosforlu turuncu olarak basılacak. İçerisindeki ürün yaylı futbol oyuncağı...
  3. Burak Güzey

Farklı Duvar Kağıdı Çalışmam

İki farklı resimden yola çıkarak farklı bir duvar kağıdı yapmaya çalıştım: Kullanılan görseller 1 - 2 - 2 farklı çalışma ekliyorum:: a- b- Sizce Hangisi? Yorumlarınızı bekliyorum...
  4. Burak Güzey

2010 Dünya Kupası Tanıtım Maili

Bakalım beğenecek misiniz?
  5. Burak Güzey

Sizce Hangi İlan Çalışması daha iyi?

Bir dergi için yaptığım, oyuncak üreticisi bir firmaya ait tanıtıcı ilan... En son bu hale getirdim... Sizce hangisi?
  6. Burak Güzey

Sizce hangi Kutu, yardım eder misiniz?

Basılmış bir kutunun grafiği değişecek. Kutunun bitmiş hali: Üstten Alttan :--------------------------- Yeni 3 farklı çalışma:::::::::::::::::::::::: 1 numara:::::::::::: 2 numara:::::::::::: 3 numara ::::::::::::::::: Sizce hangisi? Değerli fikirlerinizi bekliyorum... Şimdiden teşekkürler...
  7. Burak Güzey

Futbol Kutu çalışması

Eleştirilerinizi bekliyorum...
Yukarı Alt