Arama sonuçları

1. G

Drawing Facial Features / Yüz Detay Özelliklerinin Çizimi / Video Ders

Bu dersimizde, çeşitli yüz bölgelerinin ve özelliklerinin nasıl çizildiğini öğreneceksiniz. Yüzün her bir bölümünü oluşturan anatomi ve kas bölgelerinin oluşturulmasıyla başlayacağız. Video ders sonunda akılda tutulması gereken önemli alanları belirleyip, bu bölgelerin hareket halindeki...
  2. G

PS Neon Efffect / Action

İNDİRMEK İÇİN TIKLA 3MB. kolay kullanım :s8: ------------------------------------- Bir önceki paylaşımım olan ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. konusunun *rar şifresi www.grafikerler.org-magasine-megaset
  3. G

Karakalem Video Eğitim

el ve ayak çizimi, çoğu çizer için öğrenilmesi ve uygulanması zor olmuştur, 2 saat yedi dakikalık bu eğitim DVD ’si her konumda el ve ayak çiziminin nasıl yapıldığı öğretilmektedir, bu eğitim DVD ’si ile çizim becelerinizi geliştirmeye yardımcı olacak teknik bilgilerle doludur. İNDİRMEK...
  4. G

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

Telif hakları! nedeni ile içerik/linkler site yönetimi tarafından silinmiştir.
  5. G

UHQ Türkiye Mega Seti

Türkiye mega seti; tahminlerinizinde üzerinde bir içeriğe sahip olacaksınız, hepsi UHQ (çok yüksek çözünürlük) 52 adet görsel, gerçek 8000 pixel, görsellerin boyutu yaklaşık 7 MB. eşşiz bir kaynak, benden söylemesi:s8: Bu paylaşımın şifresi bir sonraki paylaşımda, tarz meselesi daha önce...
  6. G

mock-up mega set 1,3 GB. / böylesi verilmedi

1300 MB. Mega set kurumsal kimlik Mock-up Telif hakları! nedeni ile linkler site yönetimi tarafından silinmiştir. bakalım bu forumda paylaşıma ne kadar önem veriliyor? hep birlikte göreceğiz :o Bu Konunun *rar şifresi için tıklayınız
Yukarı Alt