Arama sonuçları

1. masey

freelance grafiker arayanlar

sakaryada yaşıyorum tekstil desen tasarımları kurumsal kimlik web banner dergi katalog açık hava ve masa üstü reklamcılık adına internet reklamcılığı adına aklınıza tasarım anlamında ne geliyorsa yapıyorum mail adresim seymaterci@gmail.com tel 05372123520 yalnızca iş için arayın evden çalışmak...
  2. masey

vektörel çiçek desenler, Vector Floral Design EPS

klasörden çıkmıyo bu ya off çok lazımdı
  3. masey

Grafiker veya Tasarımcı

ssmasey@gmail.com işinizin detaylarını mail adresinizi şirket isminizi benden beklentilerinizi mail olarak atarsanız ayrıca tel numarasıda bırakırsanız çalışabiliriz dürüstlüğümden şüphem yok ama umarım sizde dürüstsünüzdür genelde böle söyleyen kişiler hiçde dürüst çıkmıyorlar ..... bu arada...
  4. masey

Tanitim Brosür hazirlama

msn Adresim :legend_designer64@graphic.com mail adresim: ssmasey@gmail.com çalışmlarımdan örnek göndermem sadece yayınlanmış çalışmları gösterebilirm uşaktayım gece 3 gündüz 12 saat msndeyim internet üzerinden frekance çalışabilirm bu tip işlerinize ve diğer bütün matbaa desen reklam...
  5. masey

St reklam

bu nasıl bir ilan böle sermayesiz ve ortak ve bayan :S gerekli açıklamaları yaparsanız bence daha mantıklı olur istediğiniz kadar karakter kullanabilirsiniz böle bir ilana kim cevap verirki şahsen ben bayan olarak şüphe duyarım
  6. masey

Uşakta Reklam Ekibi Kurmak Üzere!

henüz bu yazıyı 60 kişi incelemiş fakat önemsememiş sanırım şu anda ekibimiz 4 kişiye çıktı biz kurucaları harin bizimle açlışan 4 iş arkadaşımız bulunmakta arkadaşlar yazıyı dikkata almanızı tavsiye ederim yalnız şartlar ağır olduğu için belki, kendinizde güveniniz az olabilir ama kişisel...
  7. masey

Tasarımlarını paraya çevirmek isteyen freelance tasarımcılar aranıyor...

neyin tartışmasını yapmışsınız böle tasarımcı yaptığı işi pazarlayamıyorsa zten emeği hep boşadır hobi olarak yapıyorsa zaten iş kısmıyla ilgilenmez kesinlikle.... Sonuç olarak emek basit ve ucuza gitmemeli ve kesinlikle en az çalışmanın yüzde 25 ini almadan işe başlayın tabiki işinizi para için...
  8. masey

Uşakta Reklam Ekibi Kurmak Üzere!

Uşakta İkamet eden 18-30 Yaş arası okumayan Evli Olmayan Askerliğini Yapmış olması gerekn Bay-Bayan grafikerlik - reklamcılık - pazarlama - web tasarım Üzerine tecrübeye sahip (hepsi veya bir tanesi konusunda tecrübe sahibi olabilir... ) ekip arkadaşları aranıyor yeni oluşuma başlayan bir şirket...
  9. masey

Afiş Çalışmalarımızı Yürütecek Freelance Tasarımcı

uşakta yaşıyorum freelance internet üzerinden çalışıyorum detaylıbilgi ve ödeme koşullarını açık bir şekilde yazarsanız sizinle çalışabilirim eklemek isterseniz legend_designer@graphic.com msn adresim bana mail atın değerlendirme yapayım...
  10. masey

uşak'a grafik tasarımcı

merhaba ben uşaktan grafikerim freelance çalışıyorum uzun zaman önce atmışsınız mesajı ama yinede hala ihtiyaç varsa yardımcı olabilirim
Yukarı Alt