Arama sonuçları

1. bmd

Grafikerler org 4.çalışmam (ekinoks76)

Oncelikle emeginize saglik çok ugrasilmis olabilir ama bence fikir güzel ama çalısma basit ve amatörce olmus kusura bakmayın. Renkler kullanım kotü ve çok büyük. Gene de başarılar dilerm
  2. bmd

Grafikerler.org / Bilal Erçek

ben çok begendim elinize saglik cok güzel uyarlamissiniz "G"harfini başarılar
  3. bmd

Littabe / logo, afiş, tabela

logoyu cok begendim cok enerjik ve genc olmus elinize saglik basarilar
  4. bmd

Littabe / Logotype tasarımı, Afiş çalışması ve cephe tabela çalışması

ozellikle ilk calismayi begendim elinize saglik, fakat neden logo Little Big logosu onu anlayamadim?
  5. bmd

POLATER,Mehmet | Sun Life Resort Hotel Logo Çalışması Sunumu

Yarısma olan ortamlarda neden hep boyle anlamıyorum. İnsanlar hep kirici elestri yapıyor hep laflarıyla ezmek istiyorlar bunu kınıyorum. Evet herkez fikrini soylemekte ve elestrisini yapmakta serbest ama diger insanlarin fikirlerine ve begenilerine saygi gostermek lazim. Her insanın zevki ve...
  6. bmd

benim çalışmalarım

fili begendim sadece biraz golge ve yerlesim sorunu var ama bence güzel bi düsünce elinize saglik
  7. bmd

Sürüngen Hippo (Manipüle)

Bence cok güzel bir uygulama olmus elinize saglik
  8. bmd

manipülasyon

Tesekkur ederim Fatih Bey bunlar zaten ilk calismalarim dahasini da sizinle paylasirim ilerleyen zamanlarda. Fena degil, eh güzel disinda yazan arkadaslar düsüncelerini yaziyorlar aslinda. tesekkur ederim genede görüsünüz için
  9. bmd

manipülasyon

Gorseller biraz küçük oldugu icin cok net gorunmuyorlar haklısınız Erkin bey ama bunlar ilk yaptiklarim bundan sonrakiler daha iyi olurlar:). tesekkurler Diger calismalara baktigimda cogu kisi kullandigi dokumanlarin orjiinalini bile koymamis aslinda bukadar cok dokuman koymaya gerek yok bence...
  10. bmd

manipülasyon

cok tesekkurler:)
  11. bmd

manipülasyon

dogru haklısınız unutmusum tesekkurlerr:)
  12. bmd

manipülasyon

kendim icin yaptigim calismalar:D
  13. bmd

SunLife Resort

:))) otelden bu hiç iyi karsılanmaz:)) ama süper bi görüş bayıldım tesekkur ederim
  14. bmd

SunLife Resort

uyuyan adam bi figür aslında bence üstünde duruması gereken en son sey. sonuçta ben bunları kendi kafamdan yaptım. sadece bir çizim ve degistirilebilir. ama genede yorumlarınız için çok tesekkur ederim :))
  15. bmd

İlk Tasarım

Selam arkadaslar ben ilk lise mezuniyet davetiyemin tasarımını yapmıstım. İlk calısmam olmasına ragmen bıçaklı katlamalı bi davetiye çıkartmıstım. gercekten ben bile sasırmıstım arkadaslarım tarafından çok begenildi ve davetiyemiz o olmustu:)
  16. bmd

SunLife Resort

Yorumlar›m silinmisti üzülmüstüm ama desteginiz için tesekkur ederim. Cokkkkkk tesekkur ederim mutlu oldum :))
  17. bmd

SunLife Resort

Teknik problemden oturu arkadasların onceden yaptıgı yorumlarım silinmis ama bu yeni yorumlar iyi oldu tesekkur ederim. Benimde istedigim tatilin keyfini birazda olsa yansıtmak bunu basarmak güzel. Eger secilirse ve isterlerse üzerinde tabiki oylamalar yaparım aklımda soyledikleriniz tekrar...
  18. bmd

*Sabahattin ÖZLÜ | Sun Life Resort Hotel.

Basarilar dilerim elinize saglik
  19. bmd

SunLife Resort

Merve Diker 2. Çalışmam. Umarim begenirsiniz
  20. bmd

merhaba arkadaslar

Selam aranıza yeni katildim hepinizi selamlıyorum.
Yukarı Alt