Arama sonuçları

1. Fatih Çelikhan

Carrefour Plus Kart çizimi

Selam arkadaşlar... Bana Carrefour'un indirim kartı CarrefourPlus kartının vektör çizimi lazım. Netteki resimleri çok küçük olduğun için çizmekte zorlanıyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  2. Fatih Çelikhan

ACER LABTOP ve Wİ-Fİ

Site içeriği ile pek uyumlu bir başlık olmadı ama ne yaptıysam beceremedim. belki burada bilenler vardır. İki temel unsur var Bunlardan Birincisi 3Com marka kablosuz modemim var. Wi-Fi aktif halde guvenlik seçeneği olarak WPA-PSK seviyesinde ve TKIP ile şifrelenmiş bir ağım aktif halede...
  3. Fatih Çelikhan

yüksek kalitede ekmek resimleri

yüksek çözününürlüklü, ekmek resimleri. dekupeleri hazır. dekupeler Alpha Kanalı mantığı ile yapılmıştır. eğer aklınıza takılan bişey olursa sorun yardım edelim. küçük resimler koyacaktım ama şuan işte yoğunum sadece paylaşıyorum. bi sonraki uploadımda resimleri eklerim. kolay gelsin...
  4. Fatih Çelikhan

Rapid Share Kapandı

Şu anda rapidshare.com hesaplarına erişemeyen binlerce kullanıcının aklında tek bir soru var: Rapidshare.com engelleniyor mu? Bu akşam itibariyle Rapidshare.com sunucularına bağlanamayan binlerce kişi merakla bir cevap bekliyor. İlk ihtimal Türkiye’de alınan bir mahkeme kararı ile sunuculara...
  5. Fatih Çelikhan

Son 100 yılda en çok yaşamasını istediğiniz kişi

Dünya geneline yapılan bir ankette seçilen 20 büyük insan. Bunlardan en çok yaşamasını bu günden istediğiniz birini oylayın.... şu an ATATÜRK büyük bir farkla önde. http://www.whoshouldliveagain.com/index.php
  6. Fatih Çelikhan

merhaba

selam arkadaşalar ben de aranıza yeni katıldım ve mutluyum. umarım güzel ve verimli bi forum olurşturabiliriz. herkese selamlar ve sevgiler.
Yukarı Alt