Arama sonuçları

1. cdmac

Namaz vakitleri

aslında program olarak değilde e-kitap olarak yani text olarak koyuyorum ben telefona. program olarak hiç araştırmadım. çin malı olduğu için telefon o tarz programları desteklemeyebilir.
  2. cdmac

Namaz vakitleri

Herkese merhaba, Arkadaşlar çin malı telefonumda görüntüleyebilmek için 2012 yılının namaz vakitlerine ihtiyacım var text olarak, elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. nette aradım ama sadece aylık olarak bulabildim. Şimdiden teşekkürler.
  3. cdmac

Ücretimi Alamıyorum - Ne yapmam Lazım

Çok teşekkür ederim.
  4. cdmac

Ücretimi Alamıyorum - Ne yapmam Lazım

S.A. Sayın fogbird Bahsettiğim olaydan 5-6 ay sonra mahkemeden cevap geldi. Metinde ne demek istemişler anlayamadım Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Metin: "Müşteki şikayet dilekçesiyle yanında çalıştığı şüphelinin yanına 45 günlük maaşını almaya gittiğinde tartaklanarak dışarı atıldığını...
  5. cdmac

Windows 8 geliyor

Windows 7 daha tam yaygınlaşmamışken Windows 8'in müjdesi verildi :D
  6. cdmac

freehand de fontlardaki harf arası sorunu

programlar arasındaki farkları gayet güzel açıklamışsınız. teşekkür ederim. freehandin kendini geliştirmesiyle ilgili benim bi sorunum yok. kullandığım bilgisayarda freehand 8 bile düzgün çalışsa benim için kafi. o da olmaz ise hem coreli hem illustratörü biraz kurcalamam gerekecek anlaşılan.
  7. cdmac

illustrator düşünüyordum. değiştiriyim mi fikrimi? corele önyargı var ben de
  8. cdmac

'extendscript.dll' olayın bu dosyayla ilgisi olabilir mi acaba bu konuda uzman olan var mı?
  9. cdmac

Sayın hastam, söyledikleriniz olayın mazisiyle uyuşuyor şöyleki; ilk olarak freehand 9'u bozuk flashtan yüklemiştim. daha sonra 9 yüklü iken mx' ide bilgisayara kurdum. revounistallerden çok ümitli idim ama o da fayda etmedi. son olarak ad aware yi deniycem o da olmaz ise format atcaz herhalde.
  10. cdmac

inşallah buluruz. bi freehand vardı problem çıkarmayan onu da kaybettik. pc' yede laf atmayım diyorum ama hakediyo
  11. cdmac

"revounistal" bunuda denedim yine aynı. kanser edicek beni en sonunda
  12. cdmac

xp de kurulmuş freehandi bilgisayara yükledim o da fayda etmedi. başka çözüm önerisi olan varsa lütfen söylesin.
  13. cdmac

galiba sorun vistadan kaynaklanıyor. xp kurulu bilgisayarda denedim sorun çözüldü. işletim sistemini değiştirmezler büyük ihtimalle acaba bu sorunu nasıl çözebilirim. fh 9 ve fh mx ikisinide kurdum ikisindede aynı sorunu yaptı. fakat photoshopta böyle bir sorun yok.
  14. cdmac

yaşar bey gönderdiğiniz dosyayı açtım aynı sorun halen devam ediyor. programı yeniden kurdum değişen bişey olmadı. bende kurulumdan kaynaklanan bişey diye düşünüyorum ama bi türlü bulamadım
  15. cdmac

aynı fontu yani -20 li aynı yazıyı jpeg olarak export ettiğimde ise http://www.resimupload.com/ds824986472_font_sorunu.html bu linktesi gibi gösteriyor. fakat yazıcıdan çıkış aldığımda yine karakter aralarında problem oluyor
  16. cdmac

sizde gözüken normal. fakat benim bilgisayarda http://www.resimupload.com/ds546859794_UNTITLED-2.html bu linkteki gibi gösteriyor. -20 aynı değer var yani.
  17. cdmac

http://rapidshare.de/files/48513497/font_sorunu.rar.html dosyayı yukarıdaki linke yükledim.
  18. cdmac

arkadaşlar sizin gösterdiğiniz örneklerde harf aralarında problem yok yani bütün harf aralıkları eşit mesafede. benim yüklediğim resimde ise özellikle "l" harfinden sonra daha yakın mesafede başlıyor yazı "h e lv e t i c a" örneği gibi. yaşar bey dosya hazır ama yükleyemedim. mail yoluyla veya...
  19. cdmac

arkadaşlar herkese merhaba. freehand 9 programında bi font sorunum var. hiç bir ayara dokunmadığım halde yazı yazmaya başladığım zaman harflerin arasında biraz boşluk bırakarak yazıyor. bıraktığı boşlukta her harf arasında aynı diil. (-) eksi değer vererek harflerin arasını kapatıyorum fakat...
  20. cdmac

xerox phaser 3117 yazıcı sorunu

driveri tekrar yükleyip yeniden deniycem. çok teşekkürler
Yukarı Alt