Arama sonuçları

1. Kerim ÖKSÜZ

Catering - Web arayüz

Herkese merhaba.
  2. Kerim ÖKSÜZ

Kurumsal Kimlik - Allright

Herkese merhaba.
  3. Kerim ÖKSÜZ

Grafikerler.org sayesinde* yazamaz oldum.

Merhaba Grafikerler.org üyeleri. Bu konuma çok başlık düşündüm, nihai kararı mevcut başlıkta kıldım. Çünkü; Uzun zamandır foruma girip bir kaç işe göz atıp yorum yapmaktan uzak kaldım. Sohbetten, muhabbetten, meslektaşların paylaşımlarından ayrı düştüm çünkü yeni bir işe başladım ve çok...
  4. Kerim ÖKSÜZ

Catering - Kurumsal Kimlik

5. Kerim ÖKSÜZ

Mermerit firması sosyal medya/banner çalışmaları

Sosyal medyada kullanılmak üzere tasarlanan kampanya bilgileri ve duyurular içeren banner çalışmaları Firma logosu da bana aittir kurumsal kimlik kılavuzu çalışmaları devam ediyor. Tamamlanınca sizlerle paylaşacağım.
  6. Kerim ÖKSÜZ

Kurumsal Kimlik Çalışması - Çelik Kapı

Yorumlarınızı bekliyorum.
  7. Kerim ÖKSÜZ

Mac Book hakkında.

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır almayı düşündüğüm Mac Book Pro hakkında fikirlerinizi almak istiyorum Yıllardır PC kullanıcısıyım grafik tasarım işinde ileride Mac kullanmadığım için sıkıntılar yaşayacağımı düşünüyorum ve bunun için artık Mac kullanmak istiyorum fakat Mac'a alışıp...
  8. Kerim ÖKSÜZ

Sanat Yönetmeni / Grafiker / Reklam Yönetmeni ARANIYOR

Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Grafik/Tasarım programlarına, özellikle Adobe Photoshop, Freehand, Illustrator ve/veya CorelDRAW, programlarına ileri düzeyde hakim, Tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek ve detaylara önem veren, Tercihen Portfolio sunabilecek...
  9. Kerim ÖKSÜZ

Photoshopta zemine nasıl gölge verilebilir ?

photoshopta Bu görselde olduğu gibi zemine nasıl gölge verilebilir ?
  10. Kerim ÖKSÜZ

SCREAM afiş çalışması

İlk olması hasebiyle vardır elbet kusurlarımız yorumlarsanız sevinirim efendim :) Kullanılan görsel :
  11. Kerim ÖKSÜZ

Grafikerler.org Nokia OVİ Store uygulaması (KURULUM RESİMLİ ANLATIM)

Merhabalar Sitemize mobil olarak erişebilmek için Nokia'nın içerik deposu OVİ Store'de yer alan bir uygulama yaptık. Uygulamadan, telefonunda nokia Ovi Store (mağaza) uygulaması yüklü olan her üyemiz faydalanabilir. Uygulamanın kurulum aşamalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Saygılar...
  12. Kerim ÖKSÜZ

Kurumsal kimlik sunum denemesi

İşin güzelliği kadar önemli olduğunu düşündüğüm sunum teknikleri üzerine uğraşlarım. Yorumlarsanız sevinirim. 3dmax+vray+Photoshop
  13. Kerim ÖKSÜZ

kartvizit sunum denemesi ;)

Gerçek hissi uyandırıyormu ?
  14. Kerim ÖKSÜZ

FREELANCE İŞVERENLER BÖLÜMÜ KURALLARI ( konu açmadan önce mutlaka okuyunuz)

FREELANCE İŞ İLANI VEREN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE ! Forumda ücretsiz iş talebinde bulunmak yasaktır. İlan veren üyelerimiz İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde ilanın halen geçerli olup olmadığına dair bilgi notu düşmelidirler. aksi takdirde 15 gün içinde cevap yazılmayan ilanlar...
Yukarı Alt