Arama sonuçları

1. tümen

Reklam İçin Çalışmam

daha neler yapmalıyım :( stajer oalrak işe başladım ama elimden bu akdar geldi neler koymalıyım neler yapmalıyım fikirleriniz neler arkadaşlar ? acil yorumlarsanız memnun olurum
  2. tümen

Grafiker kursu mu? Grafik tasarım eğitimi veren üniversiteler mi?

merhaba arkadaşlar ben lise-4 de okumaktayım bu sene lise 4 de okuyacağım yani. arkadaşlarım bir çopu seney dersanelere gidecekelr ama benim üniversite gibi bir planım yok. onun yerine bilge adama gitmeyi düşünüyoum. 1992 doğumluyum , web ve grafik tasarımına gideceğim. sizce çok mu erken ...
  3. tümen

dizgici ve dergici ?

merhaba başlık çok karmaşık gelebilir. benim şu anki düşüncelerim de öyle zaten. bir şeyi anlayamadım size sormaya karar verdim. dizgicinin bir dergi deki işi ne oluyor? dergiyi dizgici mi yoksa grafiker mi hazır hale getirir. dizgicinin bir dergi deki asıl görevi nedir? yardımcı...
  4. tümen

kednizi nasıl geliştirdiniz.

merhaba benim gibi bir çok arkadşaım kendini forumda geliştirmek için uğraşıyor bu işi çok iyi bilen arakdaşlarımızdan. kendi uzman oldunuğunuz konuda nasıl geliştiğinizi herkes kısaca yazabilirse arkadan gelcek nesile yardımcı olavğına inanıyorum.. merak ediyorum bende programalr...
  5. tümen

corelle ilgili bir kaç sorum olacak bakabilirseniz??

öncelike konumu merak edip ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Hemen konuma geçelim. Şimdi Arkadaşalr kısmetse pazartesi günü sadece corel öğrenmek için bedava ya nerdeyse (50 tl) gibi bir ücrete bir matbaacı da çalışmayı düşünüyorum. sizce nasıl olur. boşuna mı gitmiş olurum. corelin...
  6. tümen

İllustrator de objeniin üzerine nesne koymak -

merhaba bazen ai de bir nesne ekliyorum bir objeniin üzerine nesne objenin üzerine koyduğumda kayboluyor yuakrıya çıkarmam lazım aslında ama olmuyor nedense photoshop daki gibi layerlar varm ı _ nasıl çözebilirim bu sorunu
  7. tümen

merhabalar Sevgili Arkadaşlar

Merhaba Arkadaşlar; hepinize selamlarım. ben öğrenciyim lise 4 e yeni geçmiş birisi sizelrden grafik dersleri öğrenmeye çalışacağım illustrator dersleri özellikle Saygılarımla Bir hoş geldin yokmu
Yukarı Alt