Arama sonuçları

1. Y

After effects uzun metraj film projesi

Başlangıç sevisyesinde Photoshop ve After effects bilen İngilizce bilen İstanbul da ikamet eden Uzun soluklu film projesinde çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz Gelen arkadaşlar lütfen portfolio sunu da getirsin Mekan Kadiköy Erc atolyedir bahariye cad nailbey sk 6/4 İrtibat Yusuf...
  2. Y

Wordpress video ekleme

Selam www.pixelboard.tv ye sadece 1adet video goruntuleyebiliyorum sayfada 4 yada 5 Adet video görüntulenebilir mı Sonrası için index yapılabilir mı video sayfasına bakın lütfen Teşekkürler
  3. Y

alternatif posterler

alternatif renkler çalıştım sizce hangisi daha doğru çalışma
  4. Y

poster yeni çalışma

sizce sorun var mı arkadaşlar ne olduğu anlaşılıyor mu
  5. Y

tpao logo

sizce hangisi daha doğru olur yarışmaya girecek
  6. Y

Yarışmaya katılacak afiş çalışmam

sizce hata eksik var mı yarışmaya girecek
  7. Y

asiatan grafiker

asistan olarak güzel sanatlar lisesi mezunu veya parttime çalışabilecek bayan grafiker iP Media Online işyeri anadolu yakası kozyatağı ist iletişim yusuf ulufer 0537 705 67 24
  8. Y

ACİL portfolio sitesi için webmaster

selamlar http://portfolio.deviantart.com/ premium (ücretli) sitesi konusunda bana yardım edecek ingilizcesi iyi bir webmaster bir arkadaş arıyorum free olanı düzgün çalışmıyor domain de alınacak benim yerime www.yulufer.com u almanızı isteyeceğim güvenli bir hosting olması iyi olur kredi...
  9. Y

webmaster

Dynamic HTML sayfalar tasarlayabilecek ,flash seo bilmesi tercih sebebi proje bazlı çalışabilecek dynamic page code ile çalışmış ekip arkadaşı aranıyor proje tv için bant reklam filmlerine yeni bir tasarım bakışı ve ilk olacak bir proje broadcast design ile ilgili çalışmalar da var ama...
  10. Y

wordpress

slm kendime bir wordpress teması seçtim bunu editleyebilcek arkadaslar arıyorum buton ve başlıklar logo değişecek site ingilizce olacak http://www.press75.com/v4/the-tv-elements-wordpress-theme/ video text ve picture giricem destek olbilecek var mı ucret nedir ancak vadeli...
  11. Y

template forum sitesi

merhaba türkçe desteği tam olan template bir kaç forum sitesi kurmak istiyorum bu konuda yardimci olabilecekler mesaj atsın lutfen ne gerekir bedeli nedir yulufer@gmail.com 0537 705 67 24
  12. Y

ae works

www.yusufulufer.com ae ve ps projelerim arkadaslar yorumlarınzı bekliyorum lutfen bir sey ler yazın olumlu olumsuz
  13. Y

i love you type particle

yeniden yapmaya kalksam aynısını yapamam cok guzel oldu bence brush i olusturduktan sonra serbest boyama yapıyorsunuz kalp path haricinde hersey elle zooor aynı eli yakalamak denedim bu kadar güzel olmadı
  14. Y

Egadap works

15. Y

hafizeana çalışmalar 2

logo dış cephe tabela indoor sign dış cephe tabela uygulaması logo iç mekan lightinig signboard
  16. Y

logo hafizeana

17. Y

flash e-dergi

arkadaslar elimde bir page flip bir template source olarak var bir e-dergi projesi var kafamda birlikte yapabilecegimiz bir arkadas ariyorum max 50 sayfa orta tus zoom ve pan özelligi aynı zamanda olması önemli bu scripti aranızda bilen var mi bilmiyorum örnek site...
Yukarı Alt