Arama sonuçları

1. T

Haftalık Gazete Baskısı

Arkadaşlar şu koskoca sitede bir tane gazete basacak firma çıkmıyor mu acaba?
  2. T

Haftalık Gazete Baskısı

12 Sayfa normal gazete ölçülerinde 3. hamur gazete kağıdına 1500 adet 1-3-10-12 sayfalar renkli kalan sayfalar siyah beyaz acil baskı fiyatı istenmektedir. Anlaşıldığında hemen tasarım gönderilecektir. Fiyat her hafta aynı adette baskı için istenmektedir. İş Balıkesir - Bandırma...
  3. T

Freelance Grafik Tasarım Fiyat Listesi

Bu fiyatlara çalışma yapmayı herkes ister ama bu sitedeki tüm grafikerlerin bu fiyatlara uyması ile gerçekleşir bu liste. Fakat mutlaka aradan bu fiyatları çok çok yüksek oranda kıranlar olacaktır. O zaman da bu fiyatlara uyanlar iş kaybedecektir. Yanlış anlaşılmasın dediklerim, listeye yüzde...
  4. T

Gazete - Dergi dizgisi için lütfen mail atın

Merhabalar, Türkiye'nin her yerinden yapmak istediğiniz günlük - haftalık gazete tasarımlarınız, okulların dergi ve gazete tasarımları, profesyonel dergi çalışmalarınız, her türlü katalog, afiş, el ilanı, broşür, çalışmalarınızı uygun fiyat ve kısa zamanda itinalı şekilde teslim edebilirim...
  5. T

Gazete - Dergi - Kitap ve her türlü dizgi mizanpaj işlerinize talibim

Balıkesir'den freelance olarak her türlü günlük ya da haftalık gazete- dergi - kitap vb. dizgi, mizanpaj işlerinize talibim. QuarkXPress ile profesyonel seviyede 14 yıldır deneyimi olan bir grafikerim. Selçuk Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. İstenildiği takdirde mail adresinize her...
  6. T

dizgi-grafik elemanı arıyoruz

Quark X Press olmaz mı?
  7. T

11 yıllık Gazete dizgicisiyim. İş arıyorum

11 yıllık deneyimli gazete dizgicisiyim. QuarkXpress,Photoshop ve Corel Draw programlarını iyi derecede kullanabiliyorum 10 parmak Q klavyem var. Şehir gözetmeksizin iş arıyorum. İstenildiği takdirde iş örneklerimden mail adresinize gönderebilirim.
Yukarı Alt