Arama sonuçları

1. Hakkı Yavuz

Tasarımım İzinsiz Kullanıldı

İyi çalışmalar Grafikerler.Org ailesi. Uzun zamandır bu iş hayatının içerisindeyim ve başıma ilk kez bir olay geldi. Forumumuzda bile bir çok konu altında uyarıları bulunan "Demo çalışmalarının firmalarda bırakılmaması" konusundaki uyarıları üye olduğum süre boyunca okuduğum halde işletmeye...
  2. Hakkı Yavuz

Kurumsal Kimlik Çalışmam

Mütevazi kurumsal kimlik çalışmam. İyi ve kötü yorumlarınıza önceden teşekkürler.
  3. Hakkı Yavuz

Creative Suite CS6 Hatası

Arkadaşlar CS6 yüklemek istiyorum fakat program hata veriyor. Eksik dosyaların olduğunu bunların neler olduğunu bulmak için Suupport Advisor indirmemi söylüyor. İndirdim fakat burada da CS6'ya ait hiçbir şey bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?
  4. Hakkı Yavuz

Dergi ve Katalog İçin Fiyat Teklifi

Dergi Özellikleri; SAYFA : 36 + Kapak EBAT : 21 x 24 cm RENK : 4+4 CMYK KAĞIT : Kapak 200 gr / İçler 135 gr Kuşe LAMİNASYON : Kapak Ön Yüz Parlak Selofan / İçler Mat Vernik ADET : 500 Katalog Özellikleri; SAYFA : 4/2 Yaprak EBAT : 20 x 22 cm...
  5. Hakkı Yavuz

Katalog Tasarım Teklifi İçin Yardım

Daha önce istediğim yardıma cevap gelmediğinden çok düşük fiyat verdim bu kez umarım yarımcı olursunuz. İş 400 sayfalık bir katalog tasarımı. Her sayfada farklı bir konsept kullanılacak. Örneğin tava grubunda krep, çatal-kaşık grubunda spagetti fotoğrafı vs. Böyle bir işe ne kadar...
  6. Hakkı Yavuz

Mac Hakkında Yardım

Arkadaşlar; bu yaz sonu bilgisayarım bozulduğundan yeni bir bilgisayar aldım. Adobe Suite CS5 kullanıyorum, tasarımları da genelde Illustrator ile yapıyorum. Fakat bilgisayarın yeni olmasına rağmen 100-150 sayfalık tasarımlarda açma ve kaydetmede yavaşlamalar veya kasmalar yaşayabiliyorum...
  7. Hakkı Yavuz

Acil Fiyat Bilgisi Yardım

Arkadaşlar bir iş için çok acil fiyat vermem gerekiyor. İşin içeriği şu; Bir firma müşterilerinin bilgileri kitapçıkta toplanacak. Toplam sayfa belli değil fakat 200 üzerinde. Boyut 21x15 cm ya da A5 ebatında olacak. Bu iş için ne kadar fiyat verebilirim?
Yukarı Alt