Arama sonuçları

1. grafikerist_mac

Mac Os X Disk Utility Sorunu

Arkadaşlar makinayı yapılandırmak ve habire donmalara karsı servis gelene kadar disk utility den yapılandırmak istedim ama aşağıdaki çözüm ü sundu Bu disk tamir edilmesi gerekmektedir. örneğin mac os x yükleme diskini başka bir disk ile bilgisayarınızı başlatın ve sonra bu diski onarmak için...
  2. grafikerist_mac

Tam Zamanlı Grafiker

İstanbul Avp. yakasında İkamet Etmekteyim. Kullandığım Programlar : Freehand Photoshop İndesing, Illustratorİş Deneyimim : Reklam Ajans'ı, Dermokozmetik üzerine Türkiye'nin önde giden firmalarında birinde departman sorumlusu olarak görev aldım a'dan z'ye tüm kurumsal çalışmalar...
  3. grafikerist_mac

vector keman, gitar

vector keman resmi lazım nereden temin edebilirim... Saygılarımla...
  4. grafikerist_mac

Dekupe edilen bir fotoğrafın tram alması?

arkadaşlar tif formatında çalıştığım bir görseli freehand programına attığımda baskıda fotoğrafın etrafı dekupe olduğu halde tram atıyor bunu sebebini ve nasıl düzelteceğimi bilen var mı ? :allalla:
  5. grafikerist_mac

vectorel kar resmi

arkadaslar bana vectorel kar resimleri lazım yardımcı olursanız sevinirim konu baslığını yanlıs yere actım sanırım ama nereye acmam gerektiğini bilmediğim için ne olur kusura bakmayın ii iş günleri herkeze...
  6. grafikerist_mac

grafiker aranıyor...

Arkadaşlar Maltepe (Verdi Dairesi) bölgesinde bulunan firmamıza tasarım konusunda deneyimli, montaj, Freehand ve Photoshop bilen arkadaşlar arıyoruz. Tel: 0212 577 68 27 İlgili Kişi Nesrin Hanım.
  7. grafikerist_mac

window menüsü

Arkadaşlar PC'de freehand programındaki window menüsündeki toolsbars menülerini amaçıyorum (tex,Tools, vs.) programı kaldırdım tekrar yükledim ama genede fayda etmedi varmı bi fikriniz bununla alakalı ? :grafikerler:
  8. grafikerist_mac

Kapak Çalışması

Merhaba arkadaşlar bir müşterimin katalog çalışmasını yapıyorum ama bu logoyu hiç bir tasarımın içine oturtturamadım çok yaban ve biçimsiz bir logosu var firmanın nasıl bir tasarım yaptımsada bi türlü sayfaya yediremedim logoyu yardımcı olabilirmisiniz. firma armatürcü (Vana Musluk) işi...
  9. grafikerist_mac

Tam Zamanlı İş Arıyorum...

İst. Avp. Yakasında grafiker olarak iş arıyorum. 4 yıllık Gazete Reklamcılığı ve 1/5 Sene Sürekli Form ve kısa bir zaman Dijital Baskı Tecrübem var. Yaptığım işi Seven Sorumluluk Sahibi Biriyim. Grafik tasarım, / Mac - PC Üzerinden / photoshop - freehand (çok iyi) -Coreldraw - İndsigner -...
  10. grafikerist_mac

Mac Arıyorum...

Selam arkadaşlar bana acilen mac pro veya G5 lazım (ikinci el) satan veya satanı bilen arkadaşlar yazar ise sevinirim...
  11. grafikerist_mac

Tam Zamanlı İş Arıyorum...

İst. Avp. Yakasında grafiker olarak iş arıyorum. 4 yıllık Gazete Reklamcılığı ve 1/5 Sene Sürekli Form Tecrübem Var. Yaptığım işi Seven Sorumluluk Sahibi Biriyim. Grafik tasarım - Photoshop - freehand biliyorum.
  12. grafikerist_mac

Tam Zamanlı İş Arıyorum

İstanbul Avp. Yakasında İkamet Ediyorum. 4 Sene Gazete Reklamcılığında Çalıştım 1/5 Sene Sürekli form Tecrübem var. İş Aramaktayım Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim... Şimdiden Tşk Ederim... Photoshop ve Freehand biliyorum ( CorelDraw - Orta ) Mac Ortamında çalışıyorum.
  13. grafikerist_mac

Tam Zamanlı İş Arıyorum (Grafiker)

İstanbul Avp. yakasında İkamet Etmekteyim. Kullandığım Programlar : Freehand (8,9,10) Photoshop (Cs4) İş Deneyimim : Matbaa (Sürekli Form) Reklam Ajans'ı Sektörde 5 Senedir aktif olarak çalışmaktayım ve iş arıyorum.
  14. grafikerist_mac

Tecrübesiz Grafiker (bayan)

permalink Arkadaşlar 2. sınıf grafik bölümü öğrencisi arkadasım kendisini yetiştirebilecek biyerde ücretsiz çalışmak istiyor (bi nevi staj). İsmi Tuğçe Bakırköyde ikamet ediyor.
  15. grafikerist_mac

''İş arıyorum''

4 Sene Gazete Reklamcılığında Çalıştım 1/5 Sene Sürekli form Tecrübem var. İş Aramaktayım Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim... Şimdiden Tşk Ederim... Photoshop ve Freehand biliyorum CorelDraw (Orta) Mac Ortamında çalışıyorum.
Yukarı Alt