Arama sonuçları

1. pythia

çalışma

2. pythia

Hafizeana_çalışmalar

Biraz erken oldu sanırım...herkese başarılar..
  3. pythia

Littabe

Herkese başarılar..
  4. pythia

Photoshop'ta Font Önizleme Sorunu ?

Merhaba, Photoshop'ta yazdığım karekteri değiştirirken normalde örneğini gösterirken şuan göstermiyor.Yeteri kadar açık anlatabildin mi? diyelim ki "photoshop" yazdım ve karekteri bilmediğim bir fontta görmek istiyorum ve normalde fontun üzerine tıkladığımda hemen sağda gösterilen yeri...
  5. pythia

Corel'de yazıya altın efekti

Merhaba, Corel'de yazıya altın rengi vermek istiyorum.Nette araştırdım, bir uygulama vardı yaptım istediğim gibi olmadı.Benimle bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  6. pythia

Logo çalışmalar...

Herkese Selam.. 4 adet logo çalışmamı göreceksiniz.Bunların haricinde 2-3 adet daha yapmam gerekiyor ama biraz tıkandım..Aynı şeylerin üzerine yoğunlaşmak istemiyorum.Fikir ve görüşlerinizi beyan ederseniz çok sevinirim.. Not: Logo do kullanılan (dini) semboller diğer logolarda da...
  7. pythia

Fastturca logo çalışma...

Merhaba,ben de birşeyler yapmak istedim...Umarım fikirlerinizi paylaşırsınız.. Biraz değiştirdim logoyu..Ama nereye ekleyeceğime bir türlü karar veremedim..Tekrar konu açmak istemedim ne yapmam gerektiği ile ilgili birisi yardımcı olabilir mi?Şimdilik buraya ekliyorum..
Yukarı Alt