Arama sonuçları

1. nuriQocca

export-import sorunu !

Rica ederim kolay gelsin..
  2. nuriQocca

A dan Z ye HTML GÖrsel Anlatım Seti

Mesajım bulunsun daha sonra indireceğim inşallah link ölmemiştir.. Teşekkürler..
  3. nuriQocca

export-import sorunu !

View > Overprintpreview yaptınız mı acaba?
  4. nuriQocca

Photoshop ve InDesign İyi Kullanan Dergi Tasarımı Yaptırılacak (Düzenli İş)

47 yıldır dergi çıkartmaktayım 48. yılı beraber kutlayalım.. Şaka bir yana; Aktif olarak sektörel aylık dergi çıkartmaktayım pişman olmazsınız.. nurikoca83@gmail.com iyi çalışmalar dilerim..
  5. nuriQocca

Dergi icin Ekip

Otomobil editörlüğü konu başlığına talibim, hali hazırda dergi editörlüğü ve grafikerliği yapmaktayım uzlaşmaya varmak dileğiyle.. ÖM yoluyla iletişime geçebilirsiniz..
  6. nuriQocca

Maksimum boyut sorunu

Arkadaşlar merhaba; 6.50mt. x 2.20mt. lik bir çalışma yapmam gerekiyor.. Lakin mümkün olmuyor 577 cm ye kadar belge açıyor program.. Nasıl çözebiliriz acaba :allalla:
  7. nuriQocca

Font istek

@nuriQocca Güncel :allalla:
  8. nuriQocca

Font istek

Güncel diyelim ayrı konu açıp kirletmeyelim
  9. nuriQocca

Font istek

Arkadaşlar merhaba; aşağıda görseli olan font adı nedir? Acil bir çalışma için kullanmam gerekiyor şimdiden teşekkürler.. GÜNCEL :allalla:
  10. nuriQocca

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın; yetiştim sanırım..
  11. nuriQocca

bay / bayan grafiker

Yol sorunu olmaz Çağlayan'da ikamet ediyorum, lakin iş ile ilgili daha fazla detay verirseniz sevinirim.. İyi çalışmalar..
  12. nuriQocca

Tasarımcılara Söylenen Bahaneler - Bu başlıkta topluyoruz :) Haydi bakalım..

Bi isim yazdırcakdım daa böyle girintili oluyo ya haniii.. Bizim eski şirketi biliyomusunuz onun gibi.. ?****!
  13. nuriQocca

Tasarımcılara Söylenen Bahaneler - Bu başlıkta topluyoruz :) Haydi bakalım..

logoyu siz yaptınız kartvizit tasarımını da hediye edersiniz artık..
  14. nuriQocca

Mogaz Tüp Modelleme

Tüp devri kapansa da çalışma devrim niteliğinde olmuş elinize sağlık..
  15. nuriQocca

Logoburada Sitesi İçin Hazırladığım Logo... (Yorum bekliyorum)

Kendi site hitlerini arttırmak haricinde bir amacı olmayan bu insanların üyeliklerinin gözden geçirilmesi taraftarıyım..
  16. nuriQocca

Acil 51.yaş logo yardım

Tamam hemen yapıyorum.. Şaka şaka.. yani şaka gibi..
  17. nuriQocca

Etkili CV Özgeçmiş tasarımları...

@Şener CANÖZ Estağrullah Şener CANÖZ, umarım zaman içerisinde daha fazla paylaşım sağlayabilirim teşekkür ederim.. Bir birimize bir nebze fayda sağlayabilirsek ne mutlu bizlere..
  18. nuriQocca

Etkili CV Özgeçmiş tasarımları...

Örnekler kadar iddialı değil tabi fakat kendi tasarım örneğim;
  19. nuriQocca

faaliyet raporu çalışması (4 dil)

İyi görünüyor iç sayfalardan da örnekler görebilirmiyiz? Benimde mart ayı gibi bir çalışma raporu hazırlamam gerekecek sanırım..
  20. nuriQocca

indesign hakkında sorularınız için

Gürhan Erkal, çok teşekkürler hızlı cevabınız için.. Notlarım arasına kaydediyorum..
Yukarı Alt