Arama sonuçları

1. K

banner programlarında reklam sorunu

Arkadaşlar merhaba umarım konuyu doğru yere açmışımdır benim çok önemli bir sorunum var ama halledemedim yardımcı olursanız inannın çok mutlu olacağım şimdi banner yapacağım çok güzel banner programları var ama try sürümlerinde bile banner yaptığımızda reklamı çıkıyor yani satın almak...
  2. K

imac aldım ama sonrası?

Merhaba ben imac aldım birkaç gün sonra gelecek inş ama şimdi onlar sistemi yükleyeceklerini söylediler ben bilgisayar geldiğinde aynı zamanda windows herhangi bir işletim sistemi yüklemek istiyorum tek disk olacakmış yüklemeden önce sordum sanal programlar mı yüklemem gerekir iki disk ayrı...
  3. K

adobe cs3 kurulum zaten çalışıyor teker teker yükleyin hatası

Merhaba ben adobe cs3 yükleyeceğim bilgisayarıma ama "kurulum zaten çalışıyor adobe ürünlerini teker teker yükleyin" hatası veriyor bu ne anlamadım kurulum dosyaları belgelerimde harddiskimdeydi belgelerime attım olmadı. Önceden yüklüyordum ama hiç böyle sorun yoktu format attım sonra...
  4. K

Bilgisayar yeni harddisk taktıktan sonr?

Merhaba harddiskim bozulduk ben de yeni harddisk aldım taktım masaüstüme (ek ilave etmedim yeni taktım) ama taktıktan sonra ne yapacağım hiçbi şey bilmyiorum yani disk yönetiminden mi ntfs yapacağım yoksa format atarken mi fortmat atarken hem bölümleme hem ntfs yapacağıma göre taktıktan sonra cd...
  5. K

harici dvd rom ile format atmak

Merhaba benim bir sorum var. Şimdi benim kasamda cdrom sürücüsü yok harici dvd rom sürücüm var.Bios ayarlarından cdrom boot ettikten sonra cd yi takınca hariciye ,format atar değil mi
  6. K

mac alacağım tavsiyeleriniz

Merhaba baya bi baktım ama umarım doğru yere konu açmışımdır... Ben mac alacağım ama nerden alayım bilmiyorum yani mac kendi şubelerinden almam daha iyi olur galiba değil mi bir de aldığım yer genel programları yüklüyor mu mac de yoksa kendimiz mi yüklüyoruz bilgisi olan var mı acaba bir de bana...
  7. K

web site örneklerini içeren site

Merhaba web site örneklerini içeren siteler tavsiye edebilir misiniz incelemem için... Ya da bilgi sitesi de olabilir web tasarım ile alakalı... Şimdiden teşekkür ederim..
  8. K

Baskıda farklı renk çıktı

Merhaba benim bir srum var... Şimdi Core'de tasarımı hazırladım kendim çıktı aldım istediğim gibi çıktı sonra baskıya gönderdim (convertli ve cmyk yapıp gönderdim) ama tasarım çok açık renkte çıktı ben mi bi hata yaptım tasarım cmyk hazırlamıştım ama çok açık renkte geldi iş acaba bu konu...
  9. K

corelx5

Merhaba corel x5 programının ilaçlı halini bana mail atabilir misiniz acaba .................. şimdiden teşekkür ederim...
  10. K

export edince çözünürlük sorunu çıktı

Arkadaşlar freehand programında ilginç bi şey başıma geldi tasarımı yapıyorum her şey normal gözüküyo programda resimlerin çözünürlükleri yüksek olduğu halde ama export jpg yaptığımda çözünürlükleri bozuluyo dolayısıyla çıktı aldığımda da hep dağınık dağınık çıkıyo yazılar da dahil resimler...
  11. K

ai dosyalarını diğer grafik programlarına atmak

Merhaba benim bi sorunum var mesela ai programında çizdiğim vektörel şekilleri cdr ya da fh programında açtığım zaman dosyalar geliyor fakat arkası beyaz olarak geliyo yani ben bu beyazlığın olmasını istemiyorum sadece şekillern gelmesini istiyorum ai eski sürümlerini kaydedip Corel'de açtığım...
  12. K

Bu sitedeki yazı animasyonları

Merhaba www.oncukalite.com (reklam için vermedim) bu adresteki yazı animasyonları Flash'ta nasıl yapılıyor Flash bilgim var ama yazı animasyonlarını nasıl veriyoruz bilenlerin yardımcı olmasını isterim yardımcı olur musunuz?
  13. K

Illustratorden Freehande geçiş

Merhaba Illustrator programında çizdiğim bir şey Freehand programına nasıl atabilirim ben programlar arasında geçişde zorlanıyorum kopyala yapıştır yaptım gelmedi paste special seçtim Freehand'e yine gelmedi Illustrator programında çizdiğim nesne pdf yaptım yine gelmedi bana yardımcı olabilri...
  14. K

video haline getirince sesde bozulma oluyor

Merhaba benim bir sorunum var şimdi video yaparken (memories programında) müzik eklendikden sonra videoyu oynattığımda müzik boğuk çalıyor video yürürken ama o müziği videoyaya eklemeden media playerda dinlediğim zaman gayet güzel çıkıyor ama video haline getirip mpg haline getirdikten sonra...
  15. K

memories on tv çözünürlük sorunu

Merhaba memories on tv programında sunu hazırladım ancak yazıların falan çözünürlüğü düştü diğer benzer programlarda bu tür sorun yaşamadım videomun neden çözünürlüğünün düştüğünü anlayamadım yeni kullanıyorum yoksa ben mi hata yaptım bilenlerin acilen yardımcı olmasını istiyorum başka programda...
  16. K

birden fazla işletim sistemi kurmak

Merhaba ben xp kullanıyorum bilgisayarıma farklı bir işletim sistemi kurmak istiyorum sanal pc oluşturmayı biliyorum virtual 2007 programı ile benim ikinci diskim boş mesela ben o ikinci diskime kursam işletim sistemimi kurabilir miyim yani d diskimi yoksa sanal pc programını kullanarak mı...
  17. K

harici dvd sürücüsü

Merhaba ben lg partable harici dvd sürücüsü aldım bilgisayarıma usb kablosuyla taktığımda cd de iiçinde olduğu halde tıkladığım zamansimgesine yanlış yol ulaşılamayan arşiv gibi bir şeyler diyor yani cd yi görmüyor üstelik başka bilgisayarlarda da denedim kullanım klavuzunu okuduğumda cd den...
  18. K

netbook format atma

Merhaba ben netbook aldım cd sürücüsü olmadığı için ben gerektiği zaman nasıl format atacağım bilgisi olan varsa yardımcı olmasını isterim..Teşekkür ederim şimdiden...
  19. K

resim indirme siteleri

Merhaba inş konuyu doğru yere açmışımdır..Benim bildiğimiz siteler dışında resim indirebileceğim (ücretsiz, yüksek çözünürlüklü) resim sitelerine ihtiyacım var..Bilenlerin bana tavsiye etmesini isterim..Şimdiden çok teşekkür ederim...
  20. K

movie maker kapanıp duruyor

Arkadaşlar bu sorunumu çözene dua edeceğim gerçekten çözmem lazım..Şimdi benim movi maker da sunu hazırlamam lazım ancak kapanıp duruyor program anlamadım gitti dolayısıyla bi şey yapamıyorum sistemimde virüs falan yok lisanslı program kullanıyorum ve diskimde de yer var yaptığım sunuda...
Yukarı Alt