Arama sonuçları

1. mrtcvk123

Banner lazım

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim bana acilen banner lazım..1010x106 boyutlarında kış ile ilgili kıyafetler ile ilgili acilen banner lazım.:o
  2. mrtcvk123

Photoshop Site Boyutu

Arkadaşlar ben photoshop'dan birisine örnek bir size tasarlamak istedim.Sitenin tasarımını bitirdim..Kaydettikten sonra siteyi dreamweaver aktarıyorum ama orda sitenin boyutu çok büyük gözüküyor acilen bu tasarımı'da halletmek gerekiyor.Size psd sini veriyorum dreamwear'a aktardığınızda çıkan...
  3. mrtcvk123

İnşaat ve Metal firması için yaptığım logo

İnşaat ve metal firmasına yaptığım logo çalışması.
  4. mrtcvk123

Denem FM Basit Logo Çalışması

Bu logoyu arkadaşım istediği için hazırladım.Kendisi bana logodaki resmi attı bu olsun dedi Deneme Fm yazısının üstünde o yüzden o resmi kullandım.İstesem daha iyi birşey yapacaktım ama arkadaşımın isteği böyleydi.Sizlere gösterdiğim iki logoyu sitesinde ayrı ayrı bölümlerde kullandı...Ama neden...
  5. mrtcvk123

Merhaba

Selam arkadaşlar Ben Mert ÇEVİK aranıza katılalı 4 hafta falan olmuştur ama işlerden dolayı yeni konu açabiliyorum.Web Tasarım,Photoshop vb. programlarla uğraşıyorum.Aranıza katıldığımdan dolayı mutluyum.Tüm ekibe ve üyelere iyi çalışmalar.:rolleyes:
  6. mrtcvk123

Freelance Grafik Tasarım

Alem Tasarım -Web Tasarım -Kartvizit -Logo -Banner -Afiş -Katolog Tasarımları ucuz fiyatlara yapılmaktadır. mail: alemtasarim@gmail.com Firmalardan çalışma isteği gelirse kendi bilgisayarımdan çalışmalar yapabilirim.
  7. mrtcvk123

Sis Yapımı (Video)

Selam arkadaşlar bu dersimde sizlere çok basit bir yoldan sis yapımını anlattım. İnşallah işinize yarar. http://rapidshare.com/files/264055491/ders.zip.html
  8. mrtcvk123

Alem Tasarım

Çalışmalarımızın sonu alemtasarim.tr.cc adlı sitemizi açmış bulunuyorum. Sizlere en kaliteli hizmete vermeye devam ediyoruz. Sitemiz: alemtasarim.tr.cc Servisler: Web tasarım - kartvizit - logo - banner Bizle iletişime geçicekseniz ve tasarım istiyorsanız menüden iletişimi tıklayınız ve...
  9. mrtcvk123

www.siberbekci.tr.cc

Yaptığımız çalışmalar sonucu istemizi açmış bulnuyoruz.Sitemizde her tür katogori bulunmakta.Güvenlik tutun türkiyeye kadar herşey. www.siberbekci.tr.cc
Yukarı Alt