Arama sonuçları

1. forzatli

Açık Öğretim Fakültesi (Grafik Tasarım Bölümü))

Açıklama:Açık öğretim lise üzerinden liseyi bitireceğim.A.Ö.L'den mezun olunca A.Ö.F'de Grafik Tasarım bölümü okumak istiyorum.Şuan çalıştığım bir iş yeri var orayı aksatmadan olmasını istiyorum.Yoksa işten çıkacağım. Sorum :A.Ö.F'de grafik tasarım bölümü uzaktan eğitim olarak veriliyor...
  2. forzatli

Organ Nakli AFİŞ TASARIMI 2/ tasarima01

hocam fontunda sorun var yaşından beri kelımesınde ki 'ş' ve 'ı' harfi sorunlu
  3. forzatli

Corelde Resmi Vektör Yapmak

merak ettiğim bir konuyundu teşekkür ederim çok işimize yarayacak
  4. forzatli

Corel Draw'da katmanların yerini değiştirmek.

herkese çok teşekkür ederim galiba kolay yolu buldum photoshopdaki gibi yani istediğim kolaylıkta buyrun buda yöntemi 2 numaralı anlatımda da nesneyi her hangi bir çizgi aracıyla olusturuyoruz sonra fountain tool ile istediğimiz efekti renkli gölgeyi veriyoruz .
  5. forzatli

sağolasın sizin dediğiniz gibi yaptım verimli sonuç aldım ama bunun basit bir yolu olması lazım bir sitede pattern oluşturup uygulamak gibi şeylerden bahsedıyordu patterni oluşturdum ama patternin boyutunu ayarlıyamadım sonuçta sizin dediğiniz gibi yaptım çok sağolun teşekkür ederim :)
  6. forzatli

yükledim bakabilirsiniz tam olarak o üsteki aronex yazısının üzerindeki transparan olan nesneyi sadece yazının üzerinde görünecek şekilde zeminde görünmeyecek şekilde ayarlama yapamıyorum aslında yapıyorum yan menüden oluyor doğrusu o mu bilmiyorum ama renklendirmede sorun oluyor
  7. forzatli

Küresel Isınma-Necati Kasapoğlu

mantık güzel başarılar
  8. forzatli

çok teşekkür ederim sağolasın bu gerçekten önemliydi benim için sanırım 2. yöntem üste taşımak için pratik olabilir ama alta taşırken problerm olabilir. bir sorum daha olacak biraz uğraştırabilir sende bilmiyon niye uğraşıyorsun derseniz normal karşılarım ama öğrenmeye çalışıyorum :) altttaki...
  9. forzatli

önce konuyu nereye açacağımı bulamadım biraz uykusuzluk vurdu özür dilerim. bu corel drawda her hangi bir nesneyi alta atma yada üste atma gibi birşey nasıl yapılır photoshopdaki layerları taşıyoruzya alta üste sonra altta kalıyor nesne onu corelde nasıl yapabiliriz şimdiden çok teşekkür ederim
  10. forzatli

küresel ısın-ma! / levent arhın

başarılar güzel olmus
  11. forzatli

Küresel ısınma .:snm-1:.

Hoş görünüyor
  12. forzatli

Küresel Isınma | Ahmet ALTUN-Deneme Çalışması-1

eline koluna sağlık güzel çalışma başarılar
  13. forzatli

Eğitim Şart 3 / ipekgozgec

kardeşim bak düzenle butonuna tıkla sonra resimi mesaj panosunda göreceksin delete tuşuna bas silsin sonra yeni adresi koy
  14. forzatli

Eğitim Şart . Anıl Coşkun . İlk Çalışmam

önemli değil kardeşim :)
  15. forzatli

eğitim şart! / süleyman köklü

aman usta direk savaş mevzusuna geçtin :) önce kalem sonra sılah
  16. forzatli

Eğitim Şart . Anıl Coşkun . İlk Çalışmam

kardeşim alttaki iki resimin ortalaması biraz sağa kaymıs gibi duruyor
  17. forzatli

Eğitim Şart 3 / ipekgozgec

başarılar kardeşim