Arama sonuçları

1. forzatli

Açık Öğretim Fakültesi (Grafik Tasarım Bölümü))

Açıklama:Açık öğretim lise üzerinden liseyi bitireceğim.A.Ö.L'den mezun olunca A.Ö.F'de Grafik Tasarım bölümü okumak istiyorum.Şuan çalıştığım bir iş yeri var orayı aksatmadan olmasını istiyorum.Yoksa işten çıkacağım. Sorum :A.Ö.F'de grafik tasarım bölümü uzaktan eğitim olarak veriliyor...
  2. forzatli

Corel Draw'da katmanların yerini değiştirmek.

önce konuyu nereye açacağımı bulamadım biraz uykusuzluk vurdu özür dilerim. bu corel drawda her hangi bir nesneyi alta atma yada üste atma gibi birşey nasıl yapılır photoshopdaki layerları taşıyoruzya alta üste sonra altta kalıyor nesne onu corelde nasıl yapabiliriz şimdiden çok teşekkür ederim
  3. forzatli

Anadolu yakasında grafikerlik kursu arıyorum

İstanbul Anadolu yakasında bana bu işi gerçekten öğretecek bir grafikerlik kursu arıyorum biri lütfen yardım etsin internet üzerinde aramaktan bunaldım sonuca da ulaşamıyorum.
  4. forzatli

Kendime özgü ilk tasarımım (biraz saçma olabilir)

şimdi nasıl oldu.
  5. forzatli

İlk Tasarımım Yorumlarınızı Bekliyorum

Hakan Dağdeviren'in çalışmasından esinlendim.
  6. forzatli

Grafikerlik Kursu Arıyorum...

arkadaşlar bana anadolu yakasında bu işi bana öğretebilecek bir grafikerlik kursu lazım eğitim görmek istiyorum.intenette araştırdım 10 bin tl den 10 ay eğitim filan bazı yazılar okudum.bunlar doğrumudur acaba.bana anadolu yakasında iyi bir eğitim alacağım bir kurs lazım önerisi olan varmı?
  7. forzatli

Matbaa grafikeri olmak için yola çıkmak istiyorum

Merhaba ben 17 yaşındayım.Okul hayatım bitti.Grafiker olmak için nasıl bir yol izlemem lazım.Daha önce çok basit grafik çalışmalarım oldu belki grafik çalışması bile değil.Photoshop Freehand ve Coreldraw kullandım ama çok basit şekilde yani hiç bir bilgim yok.Okuduğum okul düz liseydi mehzun...
Yukarı Alt