Arama sonuçları

1. K

Junior Arayüz Geliştirici

Selam arkadaşlar... Web arayüzü geliştirebilen; HTML, CSS ve benzeri arayüz kodlamalrını daha önceden yapmış mümkünse MySql ve PHP'den anlayan junior takım arkadaşlarıyla tanışmak istiyoruz. İletişim: iletisim@seberg.net Yeniçamlıca Mh. Çağlayan Sk. No. 15 / 4 Ataşehir - İstanbul...
  2. K

Flash akordeon video - 4

20692200 Flash accordion part - 4 on Vimeo
  3. K

Flash akordeon video - 3

20691011 Flash Accordion Menu part - 3 on Vimeo
  4. K

Flash akordeon video - 2

20690797 Flash Accordion Menu part - 2 on Vimeo
  5. K

Flash akordeon video - 1

20690716 Flash Accordion Menu part - 1 on Vimeo
  6. K

flash slide show tutorial

19600055 flash slide show on Vimeo
  7. K

BEDAVA Flash Eğitimi...

Flash ile ilgilenen ya da kariyer hedefliyen herkesin alabileceği bir temel eğitim olacak. Bu temel eğitim için her hangi bir fiyatlandırma olmayacak, eğitimi alacakların 3 haftada sonlanacağı Flash temel eğitiminin akabinde isteyenlerin daha kapsamlı olan Flash Profesyonel eğitimi için...
  8. K

Flash ile dinamik sahne programlama - öğretici video

Flash ile dinamik sahne ayarlanması; Flash calışmalarımızın herhangi bir internet tarayıcısına (browser) göre hizalanması veya tam ekran(full screen) olarak hizalanabilmesi için dinamik sahne yapılandırmasını göreceğiz. Her internet kullanıcısının ekran ve tarayıcı çözünürlüğü farklı...
  9. K

Enine Boyuna Flash Accordion Menu

Herkes için hazırlanan bu bu eğitici videonun izlenmesi faydalı olacaktır. Flash'ta sıkca uygulanan accordion menu hazırlanışını enine boyuna anlatmaya calıştım :) Hotfile.com: One click file hosting: enineboyunaaccordion-2.rar http://rapidshare.com/files/432610624/enineboyunaaccordion-2.rar
  10. K

Flash & Actionscript 3.0 programlama

Flash arayüz ve paletlerin kullanmak. Timleline temel animasyonlar (basit karakter animasyonları) MovieClip, Text ve Semboller ile çalışmak. Actionscript 3.0 Programlama Actionscript 3.0 temel yapısı Değişkenler koşullar döngüler Olay ve fonksiyonlara genel bakış Temel Nesne yönelimli...
  11. K

flash image slide

Merhaba baslamadan önce sölemem gerek neden ama neden bir upload butonu konmuyor. anlamak güç biliyorum vs... vs... bahsedilecek bir sürü bahane bende biliyorum ama madem bir iş olacak doğru olsun dimi Neyse meraklı olan arkadaslara güzel bir uygulama hazırladım ama merakını yenmek isteyen...
  12. K

Xml-menu-photo gallery

Selam herkese yeni bir uygulamayla gene birlikteyiz... Gerci bu 5.- 6. yaptigim uygulama ve yaptigim uygulamalar kadar da soru yonelmis durumda ya ilgi yok yada anlasilmiyor. O yuzden bu seferki uygulamamda resimler ve aciklamalar olmiyacak ama bu uygulamanin flash ile ugrasan bir cok kisininde...
  13. K

Tween-TweenLite-Tweener

* Merhaba sizlere bu gün Tween Engine bahsedeceğim ve örnek bir kaç uygulama ile harici Tween sınıflarını ve flash içerisindeki Tween sınıfı ile arasındaki farklılıklara bir bakalım. */ // Sahnemize Rectangle tool ile bir dörtgen oluşturunuz... // dörtgeni seçip F8 tuşuna basınız, çıkan panelde...
  14. K

Hep Birlikte Flash Site Yapalım

Merhaba bir çoğunuzun işine yarıyacağını düşündüğüm resimler ve acıklama satırları ilede daha kolay anlatımı olabilcek basit bir site örneği hazırladım. Bu örnekten sonra herkes kendisi için bile flash bir site rahatlıkla hazırlayabilecek. Verilen adımları takip ve acıklama satırlarını dikkat...
  15. K

flash animasyon teknikleri

// flash animasyon teknikleri // /* ok grafiği olusturalım ve F8 ile convert symbol ile MovieClip secelim Registration noktasını merkez olarak secip Ok diyelim instance name _arrow yazıyoruz ve sahnenin ortasına izalıyalım.*/ /* Math sınıfını kullanarak kendinize ait animasyonlar...
  16. K

ActionScript 3.0'da dinamik MovieClip olusturmak

Dinamik ismindende anlaşılacağı üzre sabit olmayan değişebilen ve bir birleriyle alaka kurabilecek MovieClip'lerimiz olacaktır. Tabiki bu konu daha detaylı bir sekilde izah edilebilir uzunca ama hem bu örnekleri hemde bu örneklerden sonra kendi uygulamalarınızı geliştirdikce bu yapıyı daha iyi...
  17. K

ActionScript 3.0 ve xml kullanımı

bir çok flash uygulamasında kullanılan ve işimize çokca yarıyacak xml ve actionscript 3.0 içerisindeki kullanımına kısaca göz gezdirelim. XML genişletilebilir işaretleme dili. Tek bir havuzda tutabilen XML, bilgiye hızlı, kolay ve ortamdan bağımsız olarak erişebilme imkanı sunar. Hiyararşik...
Yukarı Alt