Arama sonuçları

1. wagabond7883

Yüksek kaliteli nargile fotoğrafları

@Emine Şahin link kırık bilginize :allalla:
  2. wagabond7883

Mega giyecek resimleri arşivi 9 gb

BUNUN 139. PARTı VARMI VARSA NERDE 138 DEN 140a ATLAMIŞ :allalla:
  3. wagabond7883

İslamic Vektör

Arkadaşlar bana tesettürlü bayan çizimi lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
  4. wagabond7883

dijital baskıdaki renk farkı

ayşegül arkadaşım baskı makineleri genelde cmyk baskı yapar çalışıp tiff olarak gönderdiğin resimi basmak için baskı makinesinin proğramının içinde renk değerinide ayarlaman lazım değilse çalıştığın renkler birebir çıkmazlar.
  5. wagabond7883

Antivirüs Program Arıyorum! Yardım Lütfen

@alex türkoglu sen uğraşma arkadaşım en iyisi lisanlı kasper sky kullan yıllığı 70 tl gibi birşey ben 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yok.
  6. wagabond7883

Yemek, Yiyecek, İçecek, Ekmek Resimleri

paylaşılan resimlere hem tek tek baktım hemde tek tek not aldım ama ekmek tereğinde çeşitli ekmek resimlerine hiç raslamadım.yinede teşk ederim:confused:
  7. wagabond7883

Yemek, Yiyecek, İçecek, Ekmek Resimleri

teşk kardeşim.sende ekmek tereğinde çeşitli ekmeklerin olduğu resimler varmı paylaşırsan çok sevinirim.
  8. wagabond7883

Hemera Photo-Objects 50,000 vol 1 50.000 resim her konuda

:clap2:eline ve yüreğine sağlık kardeşim hakkaten hit bir paylaşım olmuş.peki bunları beklemeden ücretsiz olarak indirmenin daha hızlı bir yolu varmı.:confused::)
  9. wagabond7883

çay (tea) resimleri

linki bir daha kontrol etseniz dilek hanım problem var.
  10. wagabond7883

Araç giydirme - yardım

bence sen önce arabanın 4 tarafından resmini çek sonra kaplayacağın alanın ölçüsünü al tasarımını ölçüye göre ayarladıkdan sonra arabanın kaplayacağın alanınıda aynı ölçüye getir daha sonra uygulamaya geçebilirsin çalışmanı ölçüden 2 santim büyük tutarsan iyi olur ölçüler sıfırı sıfırına tutmaz...
  11. wagabond7883

Araç Çizimleri Vektör 50MB

ya ben bunu indirdikten sonra dosyaya çıkartıyorum fakat dosyaların hepsi boş ne yapmalıyım
  12. wagabond7883

bu font hangisi acaba

teşekkür ediyorum ahmet bey ama orda (swiss 721 black rounded bt normal) fontunu bulamadım
  13. wagabond7883

bu font hangisi acaba

teşekkür ediyorum ahmet bey ama orda (swiss 721 black rounded bt normal) fontunu bulamadım
  14. wagabond7883

bu font hangisi acaba

Swiss 721 font çeşitleri lazım bana biri yardımcı olsa sevinirim acil
  15. wagabond7883

Araç Çizimleri Vektör 50MB

çıkarttığım zaman ben araç çizimlerini göremiyorum nedenki?
  16. wagabond7883

Corel Draw'da Kaydetme Sorunu.

Slm arkadaşlar ben corel x5 kullanıyorum çalışmalarımı baskı için kaydederken tiff olarak kaydediyorum şimdiye kadar 72 dpi olarak kaydederken sorun yoktu.ama baskıların daha kaliteli çıkması için 300 dpi olarak kaydetmek istediğimde sorun veriyo ve coreli otomatik olarak kapatma işlemine geçiyo...
  17. wagabond7883

Web Developer Toolbar

peki bunun türkçe versiyonu varmı
  18. wagabond7883

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

arkadaşlar ben corel x4 kullanıyorum kullandığım yazı fontları pek iş görmüyor en yeni türkçe yazı fontlarını nerden alabilirim.birde yaptığım çalışmaları tiff olarak kaydetmek istediğimde kaydedemiyorum sorun nedir sizce teşk ederim.
  19. wagabond7883

font

türkçe font
Yukarı Alt