Arama sonuçları

1. A

Organ Nakli AFİŞ TASARIMI / tasarima01

onla alakası yok ama neyse anlatırım bi ara.Bu arada "organ" yazısının içinden yazıları geçirseydinz daha bi güzel olurdu.Tekrardan Başarılar
  2. A

Organ Nakli AFİŞ TASARIMI / tasarima01

güzel çalışma güzel düşünce ama fontlarda sorununuz var.yogunlaşırsanz dava güzel olucaktır.Başarılar
  3. A

Eğitim Şart Konulu Afiş Yarışması Sonuçları

@Ahmet ALTUN Zaten görmemekle ilgili sorumluluğumu yerine getiriyorum.Ayrıca doğru bi karar alınmış.
  4. A

Kısacası daha iyi çalışmalar vardı.Ayrıca "Her fikrin hoşgörü ile söylenecek bir biçimi mutlaka vardır"sözüne katılıyorum ama ben sözlerimi direk söylediğim için kelimeleri şekillendirmeye gerek görmüyorum.
  5. A

1. olan çalışmayı 1.için hç uygun görmüyorum.Böyle bi çalışma nasıl 1.olurki
  6. A

Küresel ısınma .:snm-2:.

resim başarıyla çerçevesiz yerleşmiş beğendim başarılar....
  7. A

Küresel Isınma | TornadoDizayn -1-

ateşi center yapsaydınz yazının altında daha güzel olurdu
  8. A

Eğitim Şart | Ander | 2

eğitim mi hangi eğitim?
  9. A

Eğitim Şart 3 / ipekgozgec

Ayrıca yine bi fikir belirtmek istiyorum.Üstten de alttaki gibi eşit bu beyazlık bıraksaydındaha güzel olurdu
  10. A

Eğitim Şart 3 / ipekgozgec

"Başarıya" yazısı ortada olsaydı daha iyi olurdu ve "Eğitim" yazısıda kenarlardan eşit olarak ortada olsaydı yine güzel olurdu.Başarılar güzel çalışma
  11. A

Eğitim Şart! / Kübra Kara (2)

çerçeve farklı tonda bi renk olsaydı daha güzel olurdu(fikrimce) başarılar....
  12. A

Eğitim Şart! / Kübra Kara

düşünce güzel.Başarılar dilerimmm..
  13. A

İsmail Aksu/Eğitim Şart

teşekkürler...
  14. A

İsmail Aksu/Eğitim Şart

teşekkürler..
  15. A

Eğitim Şart Afiş Tasarımı 3 /İsmail Aksu(Axuyapım)

teşekkür ederim kübracım..
  16. A

Kerim Bey uygulama için görüşlerinizi belirtirseniz sevinirm.Eleştirileriniz beni için önemli de..
  17. A

Yarışmadaki 3. tasarımımız. Tekrardan herkese Başarılar.....İsmail Aksu(Axuyapım)
  18. A

İsmail Aksu(Axu Yapım) 2/Eğitim Şart

öncelikle tşk edrm.İmza Atılmaycakmıydı Hangi dil kuralı ayrıntı yaparsanız sevinirim. Logoda orjinal boyut çok yuksek olduğu için resimde öyle oldu düzeltmeye çalışırım
  19. A

İsmail Aksu(Axu Yapım) 2/Eğitim Şart

Yarışmadaki 2.çalışmam
Yukarı Alt