Arama sonuçları

1. Qesta

Corelde birden fazla Sayfadaki resimleri aynı anda nasıl yer değiştiririm.

16 Sayfalık bir tasarımda bir resim her sayfada aynı konuda duruyor. Her sayfaya girip resimi sola biraz daha yaklaştırmam lazım ama onlarca sayfada aynı konumdaki bu resimi aynı anda tüm sayfalarda nasıl sola çekebilirim. Excelde tüm sayfaları seçip buna benzer işlemi aynı anda yapabiliyoruz...
  2. Qesta

Kart Vizite QR kodu ile adres konum eklemek

Tasarımcım kartvizit basacak. Ben Adres konum bilgilerimin QR kodu ile yapılmasını istedim. Ben yapamam dedi. Sizlerden yardım istiyorum. Mapsda adresimi QR kod olarak oluşturacağım. Kart vizitdeki QR kodunu cep telefonu ile okutan kişi haritadan beni bulacak. Bunun için QR kodu generatorlerini...
  3. Qesta

Slm

Slm
  4. Qesta

İnşaat Logo Tasarımında ip ucu"

İnşaat firmasına ait logo yapacağım adı f i l e s i n s a at tasarım için ip ucuna ihtiyacım var şöyle şöyle olabilir gibilerinden
  5. Qesta

Explorer Yüksek Çözünür

Yüksek çözünür explorer amblemi lazım ama rica etsem..Googledikeler orta halde .. Şimdiden teşekkürler
  6. Qesta

lalezar logo ve ilan calismalari/ omer naci sahinci

Eine sağlık detaylı ve temiz bir çalışma.
  7. Qesta

Tarık AKSU_Lalezar Koleji_Logo Type + Gazete İlanı

Bence çok sade ve prof bir çizgi netliği kazanmış..Tebrik ediyorum..
  8. Qesta

Qesta | Özel Lalezar Kolej Logotype | Gazete İlanı

@hastam Sayın hastam, E harfleri diğer arkadaşımızda sormuş..Belki bu sorunun cevabı olmayabilir yada olabilir..Sonuçta insanlar kafa yoruyor..E harfi nedir diye.. Şöyle düşünelim.. E harfi x olayı/kişiyi yansıtıyor ise; sonuç ne değişecek.. Obje olarak bence E harfi bir renk...
  9. Qesta

Estafurullah..... Gece işlerimi bitirebilirsem :S onlara bakacağım..Teşekkür ederim..
  10. Qesta

Yorumlar için teşekkür ederim.. Gece uykum yoktu 4 gibi bitirdim.. Kompozisyonu şöyle, Logoteyp Kep-Lale-Kalem Eğitimi ve okulun simgesini Lale altı ok imajı eskiyi/geçmişi Kep üstü ok imajı ileriyi/gelceği temsil ediyor Kalem malumunuz.. Kepin alt kısmı Taç'ı andırdığından...
  11. Qesta

siteye müzik nasıl eklenir (yardım)

Cevaba muhatap değilim ama genede yazayım :D 1- evet (iki body arasına uygun yere) 2- .mp3 tercih edilir..
  12. Qesta

Firma Logolarında Kullanılan Gizli Semboller

Sizin mesaj karanbole giderdi çünkü konu başlığı ile alakalı değil gibi görünüyor ki alakalı olduğunu söylemişsiniz..Başka yere taşınması uygun olurdu ama bir nebze konuyla bağlantılıymış.. Valla o şekle bakılırsa bir ucu sivir üçgen .ne olabilir kki..hiç fikrim yok cidden..Kıyısı kopmuş bir...
  13. Qesta

Logo isim (istek)

Timetech Soft ware Computer (Zaman teknoloji Soft ware) Bu olursa Domaini benden alırsın :p
  14. Qesta

Firma Logolarında Kullanılan Gizli Semboller

@Tuncer Özkan -Hangi açıdan bakılacağına bağlı bir soru.. -Bu konuylamı alakalı yoksa Amerikan fıkraları gibi bişeymi... Ben teknik resim açısından baktım tepeden tabi hangi açıdan bakılacağına bağlı gene ip ucu..?
  15. Qesta

Sağlık ve Eğitim Derneği

@Hemşehrim Evet ama merkez değil... :D
  16. Qesta

Bir zamanlar İstanbul :)

Göremedik..Linkler yenilensin lütfen..bak ben merak ettim şimdi :D
  17. Qesta

Sağlık ve Eğitim Derneği

Manisa... Lale sembolü olarak işlenmiş, ortadaki çift çizgili bence daha güzel.Ayrıca çelenk yapılacağını düşünürsek ortadaki daha uygun.Sanırım çelenk yönetmeliğinde çift bant şartı vardı tam hatırlamıyorum.. Birde kuruluş yılı ile Manisa ibaresi olması gerekmiyormu lalelerin ortasında bir...
  18. Qesta

sarı saçlım mavi gözlüm nerde?

Video açılmıyor ama şiirden anlaşıldığı üzere Atatürk'ü anlatıyor.. Çok Teşekkürler
  19. Qesta

erka matbaa logo

@İnan Düşüncelerinize saygı gösteriyorum.Hayırlı günler
Yukarı Alt