Arama sonuçları

1. Qesta

Corelde birden fazla Sayfadaki resimleri aynı anda nasıl yer değiştiririm.

16 Sayfalık bir tasarımda bir resim her sayfada aynı konuda duruyor. Her sayfaya girip resimi sola biraz daha yaklaştırmam lazım ama onlarca sayfada aynı konumdaki bu resimi aynı anda tüm sayfalarda nasıl sola çekebilirim. Excelde tüm sayfaları seçip buna benzer işlemi aynı anda yapabiliyoruz...
  2. Qesta

Kart Vizite QR kodu ile adres konum eklemek

Tasarımcım kartvizit basacak. Ben Adres konum bilgilerimin QR kodu ile yapılmasını istedim. Ben yapamam dedi. Sizlerden yardım istiyorum. Mapsda adresimi QR kod olarak oluşturacağım. Kart vizitdeki QR kodunu cep telefonu ile okutan kişi haritadan beni bulacak. Bunun için QR kodu generatorlerini...
  3. Qesta

İnşaat Logo Tasarımında ip ucu"

İnşaat firmasına ait logo yapacağım adı f i l e s i n s a at tasarım için ip ucuna ihtiyacım var şöyle şöyle olabilir gibilerinden
  4. Qesta

Explorer Yüksek Çözünür

Yüksek çözünür explorer amblemi lazım ama rica etsem..Googledikeler orta halde .. Şimdiden teşekkürler
  5. Qesta

Qesta-Littabe

6. Qesta

| Tasarım Halindeki İşyerime | ait logom..

Kendi işyerimi nasipse açacağım web site adresim hazır logo tasarladım..Birde sizin gözünüzle nasıl olabilir?olmalı?eksiği? bla bla..işte ..Kısacası yorumunuzu çekinmeden yazın..Nezaketen " iyi demeyin" ki bileyim..bazen insan göremiyor.. Corelde yaptım, ai formatında her karesi p.shop ile...
  7. Qesta

1920x1200 Kadar Kaliteli Profesyonel Resimler-llüs-Film Kahramanları vs..

Çincedir, size çin işkencesi verir ama buna değer inanın..==>Çok Yüksek Çözünürlü resimler
  8. Qesta

Photoshop Programının illaki Pc'nizde olması şart değil

Bu konu verildiyse (aratırdım bulamadım)..Özür Bu site sayesinde pc'nizde p.shop olmasına gerek yok.. Benim çok işime yarıyor, gittiğim yerde p.shop olmayınca burdan yararlanıyorum..Dil ayarlarından..Tr seçebilirsiniz.. ==> Online P.Shop kullanmak için Tıkla
  9. Qesta

Forum ailesine merhaba

İlk mesajınızı, buradan bir merhaba diyerek atabilirsiniz..:eek: Merhaba :D
Yukarı Alt