Arama sonuçları

1. mustafa17

Web & Grafiker yardımcısı Olarak iş arıyorum

Web & Grafiker Tasarım bölümünden yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek...
  2. mustafa17

Stajyer Web Tasarımcı

MUSTAFA GÜLCAN 2009 yılı mezunuyum, henüz yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var.Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak...
  3. mustafa17

Stajyer Web Tasarım grafikeroarak İş Arıyorum

Mustafa GÜLCAN Adres : Söğütlüçeşme mah. Kömürcüyolu Cad. No:34/3 K.Çekmece - İSTANBUL Gsm : (536) 816 30 76 Ev : 212 697 77 80 E-mail : musti17_86@hotmail.com Diğer e-mail: http://musti17.dinodream.com Kişisel bilgilerim: Uyruğum : T.C. Doğum Yerim ...
  4. mustafa17

Stajyer web grafikeri

Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var. O doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim...
Yukarı Alt