Arama sonuçları

1. Samet Baysal

accurate 4 620 kulanan

@unixx bakıyorumda ben yokken arkamdan atıp tutmuşsun...sen benim yaptığım motifi çözünceye kadar benim desenim makina işleniyor olur..fazla büyük konuşma
  2. Samet Baysal

corel cizimim -3-

@Erkin KARATAŞ şimdiye kadar hiç tablet kullanmadım cizimlerimi mouse kullanarak ciziyorum
  3. Samet Baysal

corel cizimlerim -2-

bilmiyordum ama şimdi öğrendim bidahasına daha dikkatli olacam :)
  4. Samet Baysal

corel cizimlerim -2-

flood ne dostum :D
  5. Samet Baysal

corel cizimim

@Fatih Coşkun tşk ederim dostum bir kac cizimlerim var böyle ama corele daha fazla ağırlık veremiyorum işim icabı :.. garfiker olmayı isterdim ama gözümde renk körlüğü var :( her yer kabul etmez..
  6. Samet Baysal

corel cizimlerim -2-

arkadaşlar yorumlarınız bekliyorum arkadaşlar ben bu siyeteye resim ekleyemiyoprum onun için resimin linkinide verdim http://img522.imageshack.us/my.php?image=haryypotterte0.jpg resim yüklemeyi öğrendim umarım bu sefer olmuştur :D
  7. Samet Baysal

corel cizimim

@Serkan Hürsgünel tşk ederim serkan elimden geldiği kadar bir şeyler yapamaya çalışıyorum.. uöarım bu sitede kendimi geliştirebilirim.
  8. Samet Baysal

corel cizimim

slm arkadaşlar ben aranızda yeniyim nakış desinatörüyüm ama arasıra corelde cizim yapıyorum hobi olarak...bu cezveyi de corelde cizdim..resmi arka palan koyarak..resim kara kalem cizimdi
  9. Samet Baysal

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

@Emre Akgül mrb dostum bende daha önceleri tek pulu makrodan hazırlıyordum daha sonra kütüphaneye ekledikten sonra kullanıyordum..ama son zamanlarda pul duruşu hoşuma gitmedi.bilmem belki makinadandır..şimdiki yöntemim ufak bir pul dikişi yapıyorum daha sonra dikişe gerekli uygun parametreleri...
  10. Samet Baysal

Accurate 4 Nakış Programı Demo..

ya arkadaşlar accurettinin demosu sadece desen saklama arşiv proğramıdır...lütfen insanları kandırmayalımm
  11. Samet Baysal

bu tarz deseni olan warmı?

bende böyle bir kaç desen var isterseniz yardımcı olabilirm..
  12. Samet Baysal

accurate pulda dikiş motif oluşturma

yok 623 lerde 7 pul motifi var sanırım onları değiştiremiyorsunuz..prğramın kendisinde var ..
  13. Samet Baysal

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

slm ben 623 kullanıyorum lisanslı. arasıra pullu işlerim oluyor ama tek pul verdiğimde tabi önce manuele ceviriyorum. tek pul yerine üstüste iki pul bırakıyor ve ben bunu düzeltinceye kadar biraz uğraşıyorum.acaba bu sorun nerden dolayı kaynaklanıyordur.
  14. Samet Baysal

benden size bir atatürk çalışması

deseni size yollaya bilirim ama nasıl bir anlatan olursa sevinirim
  15. Samet Baysal

bir çalıpmam daha

16. Samet Baysal

benden size bir atatürk çalışması

accuretti ile cizdim ve çalışılmış bir desen hiç bir sorun yok ebatları 33,5*4
  17. Samet Baysal

BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

mrb arkadaşlar bende accuretti kullanıyorum prof olarak.. bende burda bir kaç deseni sizinle paylaşmak istiyorum ama rersim yükleyemiyorum nasıl yükleyeceğimi anlatırsanız sevinirim..
  18. Samet Baysal

nakış

bu 5 li iğne ardı
  19. Samet Baysal

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

coreldrawda nakış deseni yapılmaz..sadece benzetirsin çizimine yapsanda makieye veremezsin.yazlnı şimdi coreldrwing var nakış proğramı o size yerdımcı olur..bu proğram yeni çıktı fakat pek tutlmadı..
Yukarı Alt