Arama sonuçları

1. varezci

kendim için yaptığım kart çalışması

Koyu bir tonda arka fona sahip olduğu için benim fikrimce yazı renginde beyaz veya benzeri açık renkleri tercih etmeniz okunurluğu olumlu etkileyebilir :)
  2. varezci

Graffikrim Arşivinden 5000x5000 DPi 50 JPG Resimler

Linke ulaşılmıyor
  3. varezci

Reçel Görselleri...

Maalesef ki link ölü
  4. varezci

War in Tunnel

Üzerinde durarak yaptığım ilk manipülasyon çalışmam oldu :) Eleştiren diliniz dert görmesin..
  5. varezci

Illustrator'de Bıçak, elma, çekiç, tornavida çizimi

İllüstrasyon derslerinde yaptıklarımın videolarını alıyordum nihayet düzenleme fırsatım oldu ve umarım sizlere yardımcı olur. :) Bıçak Çizimi: Elma Çizimi (Çizim süresi uzun olduğundan hızlandırmak zorunda kaldım kusuruma bakmayın) : Çekiç Çizimi: Tornavida Çizimi:
  6. varezci

İcelandair Kurumsal Kimlik

@Murat Güler Hazır bir template söz konusu bile değil. Hepsi tamamen yaptığım araştırmalara dayanarak illustrator ortamında basılabilir şekilde yapıldı. Sadece sunumunu photoshop ortamında hazırladım. Geri kalan bütün kısımlar maliye bakanlığı logosu dahil illustrator çizimdir. Tasarıma ek...
  7. varezci

@DesSas Daha önce belirttiğim gibi ilk kez yaptığım bir iş ve hiç örnek kullanma gibi bir imkanım olamadı maalesef ki ama öyle yazmamın sebebi zaten yapmış olduğum bir fatura olduğu için Fatura'nın İrsaliyesi olması ile alakalı :) Gene doğru yazım şekli nedir tam bilmiyorum. Maliye...
  8. varezci

İlk kurumsal kimlik çalışmam olduğundan bayağı bir acemi sayılırım. Özellikle de sunumunda.. Her türlü eleştiriye açığım :) Logo bir firmaya ait olmasına rağmen tamamen hayal ürünü olarak yapmış olduğum bir kurumsal kimliktir.
  9. varezci

Bal logo deneme

Hakan beyin yorumuna katılıyorum. Aslında gerçekten çok güzel bir emek var fakat firmanın logoyu ne amaçla kullanacağına göre özellikle arının sade kullanıldığı logo çok dikkatimi çekti. Arının göz detayları olsun yapı detayları olsun basımda sorunlara yol açabilir açıkcası. Belki günümüzdeki...
  10. varezci

Comment by 'varezci' in media 'Fotoğraf'

yüreğine sağlık
  11. varezci

Bu da benim tasarladığım site

Öncelikle tasarım fikrin güzel ve gayette düzgün bir şekilde uygulamışsın ama benim fikrime göre tüm tasarımı bozan web 2.0 sticker'ı. Tüm sayfan uyum içinde fakat web 2.0 sticker 'ını kaldırman bence daha iyi olur. Onun yerine sayfanın sağ alt, sol alt veya orta alt tarafına block css'i ile...
  12. varezci

Gülen Yüz Vektörleri

link de sıkıntı var
  13. varezci

Hamur Yoğurma Resimleri

Paylaşımınız için çok ama çok teşekkür ederim ne kadar işime yaradı tahmin bile edemezsiniz :)
  14. varezci

Asp.net Sayı Sıralama--Fibonacci Sayı dizisi

Öncelikle merhaba arkadaşlar. İlk asp.net dersimle karşınızdayım. Algoritmacıların bir çoğu bu sayı dizisini iyi bilir. Fibonacci sayı dizisi 0 1 1 2 3 5 8 13 ... diye devam eden bir sayı dizisidir. Peki bunu nasıl asp.net'te ekrana bir kaç değişken ve for döngüsüyle yazdırırız? İşte bu sorunuza...
  15. varezci

Sıfırdan Katalog & Fiyat Listesi Tasarımı

Bence tasarım olarak hoş ama bütün sayfaları incelediğimde tek bir yerde sorun buldum. İkinci resimde yani 8. sayfadaki Foldjet 2000 Proje Katlama makinesinin kesiminde sadece sorun görebildim. Onun dışında diyecek söz yok zaten :)
  16. varezci

Apple iPad - varezci style

Evet arkadaşlar Apple'ın kısa süre önce çıkartmış olduğu iPad'i Apple takipçisi olanlar varsa eğer bilirler zaten. Gecenin bir saati nerden esti bilmiyorum oturdum bende photoshopta birşeyler yapayım dedim :) sanırım 15-20 dk. içerisinde ortaya bu çıktı. Not: iconlar çizim değildir.İnternette...
  17. Fotoğraf

Fotoğraf

varezci style - Apple iPad Photoshop Design Resmin orjinal boyutu: http://img695.imageshack.us/img695/5254/ipaddesign2.jpg
  18. varezci

Shuffle Çalışması

@ckaan0626 Öncelikle "1 saatlik süreçte ortaya böyle birşey çıktı" demişsiniz. Fakat bence 1 saat içinde sırf photoshop kullandıysanız eğer daha ileri seviye şeyler çıkartabilirdiniz. Ama dediğiniz gibi basit bir çalışma olmuş. Bana göre 10 dakika bile sürmeyecek bir tasarım olmuş. Bende size...
Yukarı Alt