Arama sonuçları

1. varezci

War in Tunnel

Üzerinde durarak yaptığım ilk manipülasyon çalışmam oldu :) Eleştiren diliniz dert görmesin..
  2. varezci

Illustrator'de Bıçak, elma, çekiç, tornavida çizimi

İllüstrasyon derslerinde yaptıklarımın videolarını alıyordum nihayet düzenleme fırsatım oldu ve umarım sizlere yardımcı olur. :) Bıçak Çizimi: Elma Çizimi (Çizim süresi uzun olduğundan hızlandırmak zorunda kaldım kusuruma bakmayın) : Çekiç Çizimi: Tornavida Çizimi:
  3. varezci

İcelandair Kurumsal Kimlik

İlk kurumsal kimlik çalışmam olduğundan bayağı bir acemi sayılırım. Özellikle de sunumunda.. Her türlü eleştiriye açığım :) Logo bir firmaya ait olmasına rağmen tamamen hayal ürünü olarak yapmış olduğum bir kurumsal kimliktir.
  4. varezci

Asp.net Sayı Sıralama--Fibonacci Sayı dizisi

Öncelikle merhaba arkadaşlar. İlk asp.net dersimle karşınızdayım. Algoritmacıların bir çoğu bu sayı dizisini iyi bilir. Fibonacci sayı dizisi 0 1 1 2 3 5 8 13 ... diye devam eden bir sayı dizisidir. Peki bunu nasıl asp.net'te ekrana bir kaç değişken ve for döngüsüyle yazdırırız? İşte bu sorunuza...
  5. varezci

Apple iPad - varezci style

Evet arkadaşlar Apple'ın kısa süre önce çıkartmış olduğu iPad'i Apple takipçisi olanlar varsa eğer bilirler zaten. Gecenin bir saati nerden esti bilmiyorum oturdum bende photoshopta birşeyler yapayım dedim :) sanırım 15-20 dk. içerisinde ortaya bu çıktı. Not: iconlar çizim değildir.İnternette...
  6. varezci

varezci style - japanese girl

biraz can sıkıntısına biraz da ilk tam anlamıyla saç temizleme işlemim için yaptım bu tasarımı beğenmeniz dileğiyle iyi seyirler diliyorum :) mankenin kesimi konusunda karşılaştırma yapmak isteyen arkadaşlar olursa mankenin orjinal fotoğrafını upload edebilirim
  7. varezci

Apple iPod nano vol.1 varezci style

Aslında ilk değil fakat ilk defa elimdeki bir cisime bakarak photoshopta biz çizim yaptım. Gecenin bir saati yapacak birşey bulamadım.2 saatte bitirdiğim bir çalışma. :)Beğeneceğinizi umarak fotoğrafı ekliyorum büyüterek bakıldığında daha iyi gözükecektir.İyi seyirler:
  8. varezci

Html-Css Haber Siteleri Manşet Bölümü Hazırlama // videolu ders -- Caps

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Bu benim kendi hazırladığım derslerden birincisidir. Bu dersimde sizlere haber sitelerinde karşılaştığınız manşet bölümünün hazırlanışını göstereceğim video sesli anlatımımdır.Anlatım aşırı açıklayıcıdır.Umarım işinizi görür. Dosya uzantısı: .avi Dosya boyutu: 83.3...
Yukarı Alt