Arama sonuçları

1. B

Arka Plan şu şekilde Efect Nasıl Veriyorduk?

Resim gösterim amaçlıdır alakam dahi yoktur.Arkadaşlar önceden yapıyordum ama uzun bir ara verdim şimdi şu arkadaki efecti nasıl yapıyorduk ?
  2. B

Basit ama yapamadım :D

Merhaba arkadaşlar, Bu şekilde içi boş çerceve nasıl yapabilirim.Photoshop CS4 English kullanmaktayım.
  3. B

Bu şekilde giriş sayfası nasıl yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar Bu şekilde giriş sayfası yapmak istiyorum acaba videolu anlatım yapan biri varmı veya yapacak? Burdan Tık !
  4. B

Resimdeki Gibi Kenarları Silik Nasıl Yapabilirim ?

Bu resimdeki cami resmi gibi kenarları silik gibi nasıl yapabilriim resmi?_
  5. B

Sesli görsel yapımı (Flash Yardım)

Merhaba, Üstüne gelince müzik çalan resim yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.Şu şekilde kullanacağım maskot var üzerine ses yüklücem mouse ile gelince konuşuyormuş gibi .swf formatında nasıl yapabilirim ders anlatımı varmı acaba?
  6. B

Maskot Yapımı Hakkında Bilgi Edinmek

Merhaba Değerli Grafiker kardeşlerim, Başlıktata belirttiğim gibi maskot yapımı hakkında bilgi almak istiyorum.Kendim netten gördüğüm derslerle photoshop cs2 kullanıyorum.Maskot merakı başladı bende.Maskotu nasıl yapılır? Hangi program aşamaları neler vb gibi soruların cevabını yazarsanız...
  7. B

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba, Amatör Ps kullanıcısıyım.Aranıza öncden katıldım merhaba demekle biraz geç kaldım :D Şuanda kendi sitem ile ilgileniyorum.Keyifli forumlar dilerim.Emeği geçen herkese teşekkürler.Emeğinize sağlık
  8. B

Tanıtım Videosu için Gönüllü Kişi Arıyoruz..!

Öncelikle merhaba, Site projemiz için gönüllü tanıtım videosu yapıcak olan kişi veya kişiler arıyoruz.Bunda kısıtlama yapmıyoruz ve zahmet vericek şeyler istemiyoruz.Video yu yapacak olan arkadaşa bırakıyoruz seçimi tamamen.Örnek verilecek olursa istediğimiz tarz alltaki link şeklindedir. Bu...
  9. B

|| WwW.SaNaLSiYaH.CoM || Bilgide Değil,Paylaşmakta Marifet

www.sanalsiyah.com adresimiz Sitemiz her yaşa uyugndur.Uygunsuz konular mevcut değildir.Genel forumdur.Yeni çıkan full albumler,tamsürüm programlar,full oyunlar,dostluk,eğlence,forum yarışmaları,ve dahası Sitemizi ziyaret ederek bu tada varabilirisiniz.keyifli forumlar
Yukarı Alt